Konumun sürekli açık olması çekim kalitesi düşürürmü

Bu konuyu okuyanlar

emreacl42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Köyde yaşıyorum Konumum sürekli açık.Konum açık olunca telefon 4.5G ye çok nadir geçiyor genelde H+ da duruyor belkide bana öyle geliyor sizce Konumun sürekli açık olması çekim kaliteside bir değişiklik gösterirmi?
Çekim kalitesini etkilesede etkilemesede Konumumu sürekli açık tutmalımıyım?
Sizin konumunuz sürekli açıkmı?
Konum sarj'ı etkilermi?
Son olarak Konum açık olunca telefon yavaşlarmı açık olunca oyunlarda biraz kasma hissediyor gibiyim
Telefonum J7 Prime

59tuncay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fazla şarj yiyor açık kalınca onun dışında çekme konusunu bilemem

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Sizin görüşlerinizi merak ediyorum
Kişisel olarak haritalar hariç konumu kapalı tutarım. Ancak kapalı tutsam bile tarayıcıda gezerken alt tarafta konumumu görüyorum. Çok zorunluluk olmadıkça bence konumu açmayın, ama kafanıza da pek takmayın. Ne kadar hayır deseniz de android bu açılıyor bir şekilde.

emreacl42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konum açık olunca telefon yavaşlamasıda efsane demi

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Şarji boşyere tüketiyor konum kamerada konumu göstermesin başını ağrıtabilir...

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Köyde yaşıyorum Konumum sürekli açık.Konum açık olunca telefon 4.5G ye çok nadir geçiyor genelde H+ da duruyor belkide bana öyle geliyor sizce Konumun sürekli açık olması çekim kaliteside bir değişiklik gösterirmi?
Çekim kalitesini etkilesede etkilemesede Konumumu sürekli açık tutmalımıyım?
Sizin konumunuz sürekli açıkmı?
Konum sarj'ı etkilermi?
Son olarak Konum açık olunca telefon yavaşlarmı açık olunca oyunlarda biraz kasma hissediyor gibiyim
Telefonum J7 Prime

Konumun tek etkileyeceği şey sizin şarjınız yani konum açıkken şarjınız daha çabuk biter onun dışında etkilediği hiç bir şey yok. Birde eğer checkin yapmıyorsanız yada adres tespiti yapmıyorsanız bence açık bırakmamanız daha iyi ve sağlıklı olur pil açısından. Sadece kullanırken açıp işiniz bitince kapatmanız daha iyi olur.

emreacl42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konumun tek etkileyeceği şey sizin şarjınız yani konum açıkken şarjınız daha çabuk biter onun dışında etkilediği hiç bir şey yok. Birde eğer checkin yapmıyorsanız yada adres tespiti yapmıyorsanız bence açık bırakmamanız daha iyi ve sağlıklı olur pil açısından. Sadece kullanırken açıp işiniz bitince kapatmanız daha iyi olur.
Teşekkürler

M

Murat Burç

SDN Okuru
Konumu niye açık bırakıyorsun? Seni habire izlesinler diye mi?
Konum yalnızca yer bulmada iş görür başka işlevi yok. Boşa pil tükettiriyorsun.

emreacl42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir kere cihazım kaybolmuştu Google ye cihazımı bul deyip google hesabım ile giriş yaptım konum açık olduğu için kolayca buldum cihazımı şimdi cihazım tekrar kaybolursa kolayca bulurum diye konumu açık tutmak istiyorum aklıma takılan konum açık olunca oyunlar kasıyor gibi

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Bak şimdi konum çok internet harcayan bişey değil konumu kullanacağın uygulamalar harcayabilir ama oyunun kasması sadece o yüzden değil. Yani sorunun tam cevabı yukarıda verdiğim gibidir.

iyi forumlar