Konumu kaldıran moderatör

Bu konuyu okuyanlar

JustW

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forumun reklam amaçlı kullanılması yasak ne demek yahu az inceleseydin bari. Para kazanma yöntemleri anlatılan bölümde ücretsiz ürün getirmeyi anlatıyorum reklam diyor adam. Kendi firmam değil ki reklamını yapayım Allah Allah

---- Mesajlar birleştirildi ----

Forumun reklam amaçlı kullanılması yasak ne demek yahu az inceleseydin bari. Para kazanma yöntemleri anlatılan bölümde ücretsiz ürün getirmeyi anlatıyorum reklam diyor adam. Kendi firmam değil ki reklamını yapayım Allah Allah
Bir ton benim gibi açılmış konu var gittin kaldırdın

Referans linksiz bu olayı yapamıyorsunuz zaten normal bir alışveriş sitesi bu arkadaş davet edip kazanma odaklı

Ekli dosyayı görüntüle 56778

1 aylık konu orda benimkini kaldırdınız

https://i.hizliresim.com/9a9Y3O.png

Son düzenleme:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Öncelikle daha yeni üye olan bir arkadaşımızın site video linki paylaşımı yapması sence ne kadar doğru ?
Birde üstüne referanlı kısalink verip tamamı kalın harflerle yazıyorsun. Burada ilk yapmanız gereken şu olmalıydı yönetici arkadaşımız reklam sebebi ile silmiş ama bilgi alabilirmiyim diye bir cümle kurmadan bir ton mesaj var benimkini niye sildiniz tarzı bir durum sergiliyorsunuz lütfen tavır ve davranışlarımıza dikkat edelim.
Forum kurallarını bir gözden gecirelim lütfen

JustW

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle daha yeni üye olan bir arkadaşımızın site video linki paylaşımı yapması sence ne kadar doğru ?
Birde üstüne referanlı kısalink verip tamamı kalın harflerle yazıyorsun. Burada ilk yapmanız gereken şu olmalıydı yönetici arkadaşımız reklam sebebi ile silmiş ama bilgi alabilirmiyim diye bir cümle kurmadan bir ton mesaj var benimkini niye sildiniz tarzı bir durum sergiliyorsunuz lütfen tavır ve davranışlarımıza dikkat edelim.
Forum kurallarını bir gözden gecirelim lütfen
Hangi moderatörün sildiğini bilmiyorum özel mesaj da atamam onun için önceki üye olduğum maili unutmuştum o hesaba giremedim ayrıca özel mesajdan uyarı verilebilip düzenleyebilirdim

Hangi moderatörün sildiğini bilmiyorum özel mesaj da atamam onun için önceki üye olduğum maili unutmuştum o hesaba giremedim ayrıca özel mesajdan uyarı verilebilip düzenleyebilirdim

4 5 tane referans linkli konu var 2.sayfada hepsi duruyor hala o yüzden bende paylaşmakta sorun görmedim + kalın yazı için uyarı verilebilirdi

Son düzenleme:

JustW

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Hayır benim anlamadığım olay bu yüzden kaldırılsa neyse reklam diye kaldırılıyor. O attığınız linkte de referanslı forum kurallarında yasak diyor ama konu sapasağlam
konuyu açanla senin mesaj sayın aynı geliba ? yeni üyelerin link bırakayım özellikle referanslıların kaçayım düşüncesi oldukca fazla olduğu için yeni üyelerimizin ilk mesajımda belirttiğim gibi youtube kanak linki veya reklam türevine girebilecek likleri olan konuları siliyoruz sende olduğu gibi

Son mesajlar