Konuların %65'i Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Bu duruma bi çare bulunabilir mi? Ne bileyim genel bi konu açıp öneri isteyen herkes o konu altında öneri istese. Yeni mesajlara bakıyorum %65'i "Telefon onerisi", ".... mı yoksa .... mı", "Acil Yardım", "Arada kaldım".

İşin tuhaf tarafı konu başlıkları, konu içeriğinin telefon önerisi ile alakalı olduğunu belirtmiyor bile.

kingeron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bu duruma bi çare bulunabilir mi? Ne bileyim genel bi konu açıp öneri isteyen herkes o konu altında öneri istese. Yeni mesajlara bakıyorum %65'i "Telefon onerisi", ".... mı yoksa .... mı", "Acil Yardım", "Arada kaldım".

İşin tuhaf tarafı konu başlıkları, konu içeriğinin telefon önerisi ile alakalı olduğunu belirtmiyor bile.
güzel tespit herkes işini gücünü bırakmış telefon önerisi, bi kullan eskisin telefonun bu ne bohem bir hayattır.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Aslında arama kullanılsa soruların çoğu forumda var ikinci veya üçüncü konu açmaya gerek yok ama işte herkes yeni cihaz alacak hevesli olunca inece eleyip sık dokumak istiyor aklında bir soru kalmasın diye konu üstüne konu açıyorlar

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
1 yıl önce ben de aynısını söylemiştim.
Daha yararlı konulara yol verilmeli, bu tarz konular tek başlık altında toplanmalı.

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Aslında arama kullanılsa soruların çoğu forumda var ikinci veya üçüncü konu açmaya gerek yok ama işte herkes yeni cihaz alacak hevesli olunca inece eleyip sık dokumak istiyor aklında bir soru kalmasın diye konu üstüne konu açıyorlar

Yeni konu açanın yazdıkları ana konu altına alınsa, kullanıcıya bildirim gönderilse ve fazla olan konu silinse?

Çok şey mi istiyorum ne :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Yeni konu açanın yazdıkları ana konu altına alınsa, kullanıcıya bildirim gönderilse ve fazla olan konu silinse?

Çok şey mi istiyorum ne :)
Bir düşünelim uygun olursa neden olmasın belki başka secenek gelir onu değerlendirir iz veya devam ederiz aynı şekilde

Reaksiyon puanı
5,172
Forumda konu açılmaz ise psikolojik olarak yeni üyeler aramıza katılmaz. Bu durum bizim için iyi olsada forum için iyi olmaz...