Konseyde çıkan ilk isim belli oldu!!!

Bu konuyu okuyanlar

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star yarışmasında gün geçtikçe sona doğru yaklaşılıyor. Bu haftaki dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler kaybetti.

Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybetti. Gönüllüler arasında yapılan oylama sonucu 3'er oy alarak ismi çıkan Hasan ve Bozok oldu.

Video ve kaynak için

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Hasan gider bence, gitmesi takım için iyi olur. Her oyunda bi yanlış yapıyor mutlaka

borcvrmeyencorc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hasan gider bence, gitmesi takım için iyi olur. Her oyunda bi yanlış yapıyor mutlaka
Hasanın gitmesini bende istiyorumda 3 haftadır 1.oldugunu unutuyosun heralde? :)
senaryo söle olur 1. hasan cıkarsa turabiyi söyler bozok turabi olur hilmicemde sahrayı söyler sahra güm :)

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Hasanın gitmesini bende istiyorumda 3 haftadır 1.oldugunu unutuyosun heralde? :)
senaryo söle olur 1. hasan cıkarsa turabiyi söyler bozok turabi olur hilmicemde sahrayı söyler sahra güm :)
çok takip edemiyorum da gitsin artık ya :D hep sayı verdiriyo gönüller takımına 2 sayı alıyosa 1 sayı ya mücadelesiz ya da bi kural ihlaliyle gidiyor

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
En zayıf halka gitsin istiyorum cıt kırıldım Begüm, aman ojelerin çizilmesin

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
çok takip edemiyorum da gitsin artık ya :D hep sayı verdiriyo gönüller takımına 2 sayı alıyosa 1 sayı ya mücadelesiz ya da bi kural ihlaliyle gidiyor
Hasan Survivor i layikiyla yasayan ender yarismacilardan. Bence Anil gitsin. Belesten 1 ay gecirdi. Bernaya da gıcıgım.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Hasan Survivor i layikiyla yasayan ender yarismacilardan. Bence Anil gitsin. Belesten 1 ay gecirdi. Bernaya da gıcıgım.
nasıl yaşıyorlar burdan tahmin etmek zor açıkçası
bu hafta anıl gitmiyor maalesef :D gönüllülerden biri gitçek :D

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
nasıl yaşıyorlar burdan tahmin etmek zor açıkçası
bu hafta anıl gitmiyor maalesef :D gönüllülerden biri gitçek :D
Bozok gitsin o zaman. Hem Hakana hakaret etti. Hem Hasana lakap takti. Yarismalarda cok bagiriyor. Huysuz biri. Basarili ama ada hayatinda bizımla değılsin.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Hasan umarım yine birinci olur oy atamadık ama.Begüm zaten bu hafta garanti kalıyor gibi bir şey sıkıntı yok yani benim için 😁

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Birinci olmasını sonuna kadar istediğim tek yarışmacı Hasan fakat yaptığı yanlışlara bazen ben bile sinirleniyorum.Yarışlarda bazen aklı bir karış havada [emoji3]

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Birinci olmasını sonuna kadar istediğim tek yarışmacı Hasan fakat yaptığı yanlışlara bazen ben bile sinirleniyorum.Yarışlarda bazen aklı bir karış havada [emoji3]

Fosfor eksikliğinden o. Adam 20 kilodan fazla verdi.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bu arada Survivor için ayrı bir genel başlık açılması güzel olmuş[emoji106]

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Turbo birinci olur umarım, bozoğun gitmesini istemiyorum ama ihtimal fazla

ReinaaHS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turabinin yaptıgı o resim neydi öyle ayıptır o kadar seyircinin karsında tavırlarını suistimal ediyor