Komple bir cihaz piyasada var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Biacayipkişi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Boyutları cebimize sığıp rahatsız etmeyecek durumda(4-5 inç),yazılım-donanımı uyumlu çalışan,arka planda boşyere uygulama çalıştırmayan,sar değeri öldürmeyip sıtmaya razı eden,kış aylarında cep sobası niyetine kullanmayacağımız,son olarak fiyatı cebimizi yakmayan bir akıllı telefon var mı? Çok bilinmeyenli denklem sorusu gibi oldu artık kusura bakmayın:grin:

M

Murat Burç

SDN Okuru
OnePlus 5(5.5 inç) Mİ6(5.15 inç), S7(5.1) ve favorim ithalatçı garantili 6GB RAM 128 GB depolama HTC U11 2650 TL 5.5 inç

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Boyutları cebimize sığıp rahatsız etmeyecek durumda(4-5 inç),yazılım-donanımı uyumlu çalışan,arka planda boşyere uygulama çalıştırmayan,sar değeri öldürmeyip sıtmaya razı eden,kış aylarında cep sobası niyetine kullanmayacağımız,son olarak fiyatı cebimizi yakmayan bir akıllı telefon var mı? Çok bilinmeyenli denklem sorusu gibi oldu artık kusura bakmayın:grin:
Eğer kamera batarya önemli değilse ıphone se tarife uyuyor

Biacayipkişi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Xiaomi Mi 6 küçük ekranlı telefon istediğin için yoksa OP 5 veya U11 diyorum.

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Benim için komple cihaz HTC U11 o da sizin tarifte sadece ölçü büyük. Çift sim NFC toz su geçirmez 6gb ram 128gb rom sade temiz arayüz. Kalite

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Benim için komple cihaz HTC U11 o da sizin tarifte sadece ölçü büyük. Çift sim NFC toz su geçirmez 6gb ram 128gb rom sade temiz arayüz. Kalite
Bana kalırsa 5 inç çok küçük kalıyor 5.5 inç ise tam ideal ama yine de siz bilirsiniz.Ekran boyutunu biraz daha büyütmenin zararı olacağını düşünmüyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
5.1 inç s7 kullanıyorken 1 hafta 5.7 inç note 5 kullandım büyük ekran rahatşıktır kesinlikle bence küçük ekranlı cihaz alnmaz.

Biacayipkişi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Xiaomi Mi 6 küçük ekranlı telefon istediğin için yoksa OP 5 veya U11 diyorum.
Eyvallah arkadaşım sağolasın Mi6 da büyük ama istediğime yakın en azından
Komple cihaz deyince herkes kendine göre cihaz öneriyor normal

M

Murat Burç

SDN Okuru
Eyvallah arkadaşım sağolasın Mi6 da büyük ama istediğime yakın en azından

Komple cihaz deyince herkes kendine göre cihaz öneriyor normal
U11 harbi şu çerçevesiz trend dışında eksiksiz bir cihaz. Ve piyasada zirve olduğu özelliklere de sahip. Ben U11 alın derim.

Biacayipkişi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bana kalırsa 5 inç çok küçük kalıyor 5.5 inç ise tam ideal ama yine de siz bilirsiniz.Ekran boyutunu biraz daha büyütmenin zararı olacağını düşünmüyorum.

5.1 inç s7 kullanıyorken 1 hafta 5.7 inç note 5 kullandım büyük ekran rahatşıktır kesinlikle bence küçük ekranlı cihaz alnmaz.
Cihazların boyut ve ekranları aldı başını gitti phablet oldular.Benim ihtiyacıma arz etmedikten sonra en iyisi olsa almam böylede cins birisiyim huyum kurusun