Kombi bozuldu donuyoruz Baymak/Baxi

Bu konuyu okuyanlar

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Tam da zamanında. Servisi aradım cumartesiye gün verdiler. Su akıtıyor kombi. Bilenler bilir. Su damladıkça ibre düşüyor ve kombi kapanıyor. Kapağın altındaki mavi musluğun yanındaki kırmızı kapağın altından su akıyor. Ya conta eskidi ya da vana patladı. Hamurla tıpa yapayım dedim ama yemedi. :) Hamur işi sevmedi. Baymaktan başka kombi servisi bakmaz mı buna?

Kombi 13 yıllık var. Kombi fiyatları ne alemde? Tavsiye edebileceğiniz bir kombi var mı?

Felix Dzerjinski

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Geçmiş olsun.

Bizim kombi de Üniv'de 1 hafta bozuk kalmıştı komşu abla acıyıp tüplü soba falan ayarlamasa buzdan heykelimizi yapacaklardı. :D

Garanti kapsamında değilse sıradan bir kombicide bakar sanırım.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Ben askerdeyken takılmıştı. 99 da. Garanti belgesi doğaya karışmıştır.

bLuemark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer imkanın varsa servis gelene kadar kombi altındaki vanadan kombiye su bas 1,5 bar'a gelince kapat. Muhtemelen filtresi dolu ve ya emniyet ventili arızalandı.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Basıyorum. 1 saat sürmüyor boşalıyor. 3 e kadar basıyorum. Kapattım şimdi.

Türkçe de çok acayip bir dil.

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
kombi eskimiş hocam değiş beni diyor artık yeni bi tane şart ama yok 50 60 tlye yapılırsa idareten öyle idare etçen artık sana kalmış bi şey

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
60 tlye yaptırdım az önce. Emniyet zımbırtısı değişti. Evde bir bayram havası.

Peteğin üstüne tava koy yumurta kır. O derece.

Baymağı arıyorum meşgul devamlı. Onlarda beni arıyorlar galiba tam o esnada. İptal ettiricem ettiremiyorum.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Şimdi de 5 saatte bir küçük kırmızı ikaz lambası yanıyor. Büyük olan değil. Küçük olan. Reset tuşuna basılı tutuyorum sönmüyor. Kapatıp açıyorum kombiyi. O neden yapar?

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Şimdi de 5 saatte bir küçük kırmızı ikaz lambası yanıyor. Büyük olan değil. Küçük olan. Reset tuşuna basılı tutuyorum sönmüyor. Kapatıp açıyorum kombiyi. O neden yapar?

senin kombi tefaratlı bir şey bendeki gariban kombisi :( 2 tane düğme var üstünde biri petekleri açmak için biri sıcak su için o kadar sen yumurta koy pişer demişin fatura gelincede görürüm ben seni :)

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Baca fanı sizlere ömür arkadaşlar. Parça parça kaybediyoruz kombiyi :( usta fan masajı yapıyor şu an. Bypass görünüyor. 50 60 lira da o tutar.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
hocam parça parça yeni bi kombi parasına doğru gidiyorsun :D değiştir bütçene uygun bir kombi ile.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Valla hocam evden dışarı zor attım kendimi. O halde görmeye dayanamadım. Hele bir son bakışım var ki adeta veda niteliğinde. Usta evde uğraşıyor şu an. Bakalım yeni bir kombi görünüyor bence de. En azından 2012 yi atlatsaydı. Ocağın 7 si doğum günüm de belki hediye gelir. Oğlak burcuyum. Yükselenimi bilmiyorum. Cumartesi sabaha karşı 4 de doğmuşum. Taksim ilk yardım.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Geçmiş olsun, geçen sene aynısı benim başıma gelmişti. Genleşme tankını ve su doldurma musluğunu değiştirdileri. 200 lira da para aldılar. bi musluk 70 liraymış. Yuh demiştim.

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla geçmiş olsun bu havalarda kötü olmuş.
bence doğum günü yıl başı hak getire bir an önce yoğuşmalı kombilere bakmanızı öneririm evdeki çoluk cocuk eşiniz siz perişan olmaktansa almak daha iyi olur sizin adınıza :) zaten 13 yıl miladı dolmamış ama doldu varsayalım :)

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
:) :) Bakalım. 2 tane çeyrek bilet aldım. Olmazsa kredi kartıyla alıcam artık. 1300 lira diyor. ECA. Nasılsa kredi kartı ödüyor.

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bende bu sene değiştirdim 10 sene olmuştu Eca idi yine Eca aldım memnunum 1350tl.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Bu arada. Hangi arada? Bu arada. Kaşla göz arasında. Bugün 200 lira daha bayıldım. Anakart değişti. 75 tl si el emeği göz nuruymuş ustanın. Silkme de 60 grekoromen de 200 toplamda 260. Madalyayı taktım boynuma.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
260 Türk Lirası 147 Amerikan Doları bayıldım. Doları 1.77 den hesapladım. Serbest kur üzerinden. 2 dakika içinde yazdım [MENTION=39332]engerex[/MENTION]

Yarın kombinin resmini çeker eklerim buraya. Tanıştırırım sizi.

İkinci baharını yaşıyor adeta kombi. Alevine renk geldi. Bu kışı atlatalalım da seneye Allah Kerim.

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Her sene düzenli bakımını yaptırın sıkıntı olmaz.

mustafauzun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Baymak yetkili servis çok uçuk fiyatlar veriyor ben özel servis çağırıyorum yarı yarıya fiyat değişiyor sizde tavsiyem özel servistir. Zaten yerli ürün tüm parçaları piyasada var. Baymak Servisi linkten ulaşa bilirsiniz her yere servisleri var.