Kombi Arızaları Buraya !

Bu konuyu okuyanlar

kombidoktoru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ankara ilinde 37 yıldır hem özel hem de yetkili olarak bir çok markaya kombi servisliği hizmeti sunuyorum. Forum da kombi arızaları, kombi seçimi ve tavsiyeleri, kombi yedek parça satış ve fiyatları, petek temizliği, kombi bakımı hakkında bir çok konu başlığı oluşturulmuş. Konuların dağınıklığının düzelmesi ve tüm soruların aynı konu başlığı altında devam etmesi için bu başlığı oluşturdum.

Kombi ile ilgili her türlü soru ve sorularınızı bu başlık altından iletebilirsiniz.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Aradığım konu yaşasın :) Elimde 1 yıllık Eca var. Isıtma vs sorunsuz. Ama banyo yaparken oraya gelen su bir sıcak bir soğuk geliyor. Nedendir acaba? Kombide ayar en sıcakta sadece kaynar yeri açıyorum ama tam soğuk akıyor arada

kombidoktoru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba, boiler tıkalı olabilir. Boilerin sökülüp asitle kireçten ve pislikten arındırılması lazım. Sensör arızalı olabilir sıcaklığı düzgün hissetmeyebilir. Bu parça bozuksa değiştirilmesi lazım. Gaz ayarı bozulmuş olabilir. Gaz ayarı bozulduysa ayar yapışması lazım. Bunların haricinde olmaz. Bilen kişinin işlemi yapmasını öneririm. Geçmiş olsun.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
O halde teknik servisi çağırmam gerekebilir bunun için. Teşekkür ediyorum.

Son mesajlar