Koltuk Altım Acıyor

Bu konuyu okuyanlar

gx252l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar dün saat 4-5 gibi koltuk altımda acı gibi bişey hissettim. Lavaboda baktım görünürde bişey yoktu ama dokununca altta bi sertlik olduğu belliydi. Sivilce falan çıkıyodur dedim önemsemedim fakat ilerleyen saatlerde kolumu kaldırınca acımaya başladı kaldırınca kasıyo gibi olmaya başladı. Nolur bi yardım :(

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Çok büyütülecek bir şey olduğunu sanmıyorum. 1 gün daha bekle geçmezse doktora git. Bir kremle çözülebilecek bir şey tahminimce.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Normal de kalp krizi kola vurur direk kendini belli etmez hafif olarak etki ediyor böyle önemsencek bir şey yok.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Kalp krizi kolda uyuşma yapar. Onun bunla bir alakası yok.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
İnternete bakarsak hepimiz saglikliyken bile kanser cikariz :D İlk gün dinlendir agir iş yapma baktin ağrı devam ediyor hastaneye gidersin.

Salvo34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnternete bakarak kendinize teşhis koymayı denemeyin arkadaşlar çünkü bu en yeni hastalıklardan bir tanesi. Çoğu hastalıkların ortak belirtileri olabiliyor buda sizi hiç olmayacak hastalıklara yönlendirip, dakikalar içerisinde kanser şüphesine kadar götürebiliyor :) Böyle şüpheleriniz varsa en temizi doktora gidip bir görünün derim. Konuya gelecek olursak ters bir hareket yapmış olabilirsin, damar damar üst üste binmiş olabilir, kasların incinmiş olabilir 1-2 gün bekle geçmezse doktora git :)

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Arkadaşım internete bakarak teşhis koymak nedir ya kas ağrısıdır büyük ihtimal ya da tahriş olmuştur bi kas gevsetici pomad sür

gx252l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşım internete bakarak teşhis koymak nedir ya kas ağrısıdır büyük ihtimal ya da tahriş olmuştur bi kas gevsetici pomad sür
Kas ağrısı gibi değil. Küçük sertlikler var 2-3 tane lenf düğümü şişmesi mi diye düşünüyorum.

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Her iki koltuk altında mevcut mu yoksa tek mi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben açıkçası beklemeni tavsiye etmem en kısa zamanda git ne olur ne olmaz

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Hepimizi internet doktoru kesilmişiz işe bak :) doktor ne işe yarıyor bu memlekette ? :D