Kol Saati Alarmı Kapatma

Bu konuyu okuyanlar

LReanX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu kol saatini kullanıyorum. Neredeyse herşeyini öğrendim fakat alarm moduna gelince kapatmayı bulamadım sadece alarm saatini ayarlıyabiliyorum. Alarmı çaldığındada start tuşuna basıyorum o da erteliyor bu alarmı devre dışı nasıl bırakıcam?

Ürünü internettede bulamadım doğumgünü hediyesi geldi zaten sanırım markası Rower
WR30M

Ekli dosyalar

• IMG-20181222-WA0011.jpg
    IMG-20181222-WA0011.jpg
    84.3 KB · Görüntüleme: 4,636

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Mode ile muhtemelen.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Çalarken basınca da mı değiştiriyor?
Genelde mode tuşu dediğiniz gibi şeylerin dışında Ok butonu olarak da kullanılır.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hmm alarmı iptal etmek istiyorsunuz.
Alarm ayarlama yerine gelince start'a basılı tutun. Veya diğer şeylere basılı tutmayı deneyin.

Son düzenleme:

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Alarm ayar yerine girince çan ? resmi yada ? buna benzer bir şekil vardır tüm tuşları deneyerek bu simgelerin görünmesini kapat.

LReanX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Çalarken basınca da mı değiştiriyor?
Genelde mode tuşu dediğiniz gibi şeylerin dışında Ok butonu olarak da kullanılır.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hmm alarmı iptal etmek istiyorsunuz.
Alarm ayarlama yerine gelince start'a basılı tutun. Veya diğer şeylere basılı tutmayı deneyin.

Şuan denedim mode basılı tutunca birşey olmuyor starta basılı tutunca dakikası hızlıca ilerliyor resete basılı tutunca dakika-saat arasında geçiş yapıyor
Fakat start ve reset tuşuna aynanda basınca saatin ortasından en solundaki alarm işareti artı simgesine dönüştü acaba oldumu?

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Şuan denedim mode basılı tutunca birşey olmuyor starta basılı tutunca dakikası hızlıca ilerliyor resete basılı tutunca dakika-saat arasında geçiş yapıyor
Fakat start ve reset tuşuna aynanda basınca saatin ortasından en solundaki alarm işareti artı simgesine dönüştü acaba oldumu?
Olabilir böyle kalsın denersin.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Denemek lazım:)

LReanX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şuan 23.55 e alarmı aldım ve denedim fakat çalmadı sanırım oldu cevaplayan herkese teşekkürler.:)