Kobo Glo HD inceleme

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Kobo Glo HD inceleme

Kobo Glo HD inceleme videomuzda, e-kitap okumayı severler için güzel bir seçenek olan tabletin detaylarına iniyoruz. Bakalım Kobo Glo HD bizlere neler sunuyor?

Kobo Glo HD modelini nasıl buldunuz? E-kitap okuyucu tercih ediyor musunuz?

Son düzenleme:

oakkusfb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kobo Glo HD inceleme

Kobo Glo HD inceleme videomuzda, e-kitap okumayı severler için güzel bir seçenek olan tabletin detaylarına iniyoruz. Bakalım Kobo Glo HD bizlere neler sunuyor?

yi günler. KOBO e kitap okuyucu ile pdf dosyalarını internetten indirip okuyabilir miyim. Adobe reader (IOS) da olduğu gibi önemli görülen yerleri işaretleme seçeneği var mı? Pdf dosyalarını ve/veya makaleleri KOBO ya ara bağlantısı ile aktarabilir miyiz? Bu soruları D@R çalışanlarına sorduğumda cevap alamadım. Hakkı beyin videosunu izleyip kendisine danışmak istedim. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
yi günler. KOBO e kitap okuyucu ile pdf dosyalarını internetten indirip okuyabilir miyim. Adobe reader (IOS) da olduğu gibi önemli görülen yerleri işaretleme seçeneği var mı? Pdf dosyalarını ve/veya makaleleri KOBO ya ara bağlantısı ile aktarabilir miyiz? Bu soruları D@R çalışanlarına sorduğumda cevap alamadım. Hakkı beyin videosunu izleyip kendisine danışmak istedim. Bilgilendirirseniz sevinirim.
okuyabilirsiniz. usb ile bağlayıp, bilgisayardaki dosyaları aktarabilirsiniz. maalesef buna, kaçak kitaplar da dahil.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Eğer korsan kitap takıntısı olan varsa mutlaka kobo ürünlerinden birini alsın. Malesef kindle için e kitap satan yer pek bulunmuyor. Kindleın kendisi de çok aşırı pahalı satıyor. Tabi kindle için de çok sayıda korsan e kitap mevcut.

erdem bey

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Kobo Glo HD inceleme

iyi günler bende e kitap okuyucu almak istiyorum peki bu kitap okuyucudan vikipedi gibi siteleri okumak mümkün mü