Knight Online Oynamış Olanlar Buraya

Bu konuyu okuyanlar

Hüseyinskk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkeze Öncelik merhablar;

Ben yaklaşık 9 sene kadar Knight Online'yi doruklarında yaşamış ve oynamış birisi olarak son 1 senedir oynamıyorum ancak videoları forumları takip etmeye devam ediyorum :) 9 senelik oyun akışında 8 sene hiç sıkılmadan Priest oynadım geri kalan 1 sene karışık olarak warrior ve rogue idi ve yavaş yavaş aşırı TL yatırımları karaktere item , takı , vs derken çok para vermeye başladığımdan dolayı artık yeter diyip oyunu sattım oynamamaya karar verdim bıraktım diyemiyorum çünkü gerçekten Knight Online bırakılmaz ara verilir ^^
Forumda Knight Online oynayan veya oynamış bırakmış , oyunu duymuş ama oynamamış vs, bu konuda kimler var hangi karakteri oynamış oynadığı zamanda zevk almış mı ne gibi dostluklar kurmuş oyundan vs bilmek istedim yorumlarınızı bekliyorum

hepinize iyi günler

iyi forumlar ...

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 377

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Ben zamanında çok oynamak istemiştim ama o zamanlar 2GB internet kotaları vardı evlerde, kotayı geçince ek para ödüyorduk. Bir şey indiremiyorduk o yüzden. Daha bu sınırsız internetler yaygınlaşalı kaç yıl oldu ? 5 ? 6 ? Knight'ı internet kafede oynamak istemiştim, serverlar full dolu olduğu için giremiyordum. Bir kere girdim, sanırım 10 level küsür bir priest yapmıştım ama daha da oynamak nasip olmadı :D Dev gibi iki ayaklı hayvanlara patlama atıyordum diye hatırlıyorum en son. Mage de olabilir, oyunu neredeyse hiç hatırlamıyorum. Yakında düzgün server bulup da World of Warcraft'a başlamak istiyorum.

Hüseyinskk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D EVET ESKİDEN SÜPERDİ SERWERLARDA SIRA BEKLERDİM VS ^^ WOW OYUNUNUDA BEN HİÇ OYNAMADIM AMA ÇOK İZLEDİM VİDEOLARI ÇOKTA OYNAMAK İSTİYORUM @eronis

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben de oynamıştım ilk çıkan Online oyundu ama çok kısa bir zaman diliminde oynayıp bıraktım epey oldu ama güzel günlerdi.:)

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Ben 2004'ün ortalarında Ares-Xigenonda oynamıştım. Priest ve Mage kasmıştım. Kafe ortamım olduğundan tüm karakterlerle bol bol oynadım. İlk oynadığım seneyi unutamıyorum. Çok eğlenceliydi. Oyunda Türk bulmak zordu :D Eziklik başa dertti ama kendi kendimize herşeyi öğrenmiştik. Buda çok hata yapmamıza sebep olmuştu ama oyundan en sevk aldığım zamanlardı.
Ben oyunlarda para işine karşı olduğumdan iki charıda 70 lvl yaptıktan sonra bıraktım. Ara ara 2011'e kadar girdim sonra bir bıraktım id silimiş artık :D

Şuursuz_Manda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Herkese Selamlar. Aranızda Yeniyim Ve Katılmaya Karar Verdim :)
Evet Knight Online Bir Zamanlar Benimde Sevdamdı.
Fakat Son Zamanlarda Dediğiniz Gibi TL Yatırımları Abartıldı O Yüzden Soğudum.
2006 Yılından Beri Kastığım Karakteri SAtmak Zorunda Kaldım! :D
Oysa Ne GM'ler Atlattık Koxp Zamanında Onunla Ne Anılarımız Vardı... :((

Asastım Ve Asas Olarak Yaptım Jübilemi Şimdi Emek VerebileCeğim, Zamanı Geldiğinde Vizyonu DeğişmeyeCek Bir Online Oyun Arayışındayım. (Emeğimi Ona Vermek İstiyorum)
Herkese Saygılar...

#ÖzgürC

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Şimdi Emek VerebileCeğim, Zamanı Geldiğinde Vizyonu DeğişmeyeCek Bir Online Oyun Arayışındayım. (Emeğimi Ona Vermek İstiyorum)
MMORPG oyunlar arasından olursa WOW olabilir.
Fakat ben mmorpg oyunlara karşılık moba oyunları sevdim. (özellikle dota ile) En azından bu oyunlarda K.O. ve benzeri oyunlardaki gibi para ön plana geçmedi.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
2002 de başladım 2007 ye kadar tutkuyla oynadım. Askere gittim geldim ve ne ben eski bendim ne de oyun. Oyun kendisini aşırı bozmuştu. %10 larda olan Türk oyuncu sayısı %99 lara çıkmıştı. Doğal olarak hile hurda dolmuştu. Oyun da K2 firmasının paragöz politikası karşısında can çekişiyordu. Wikipedia dan bakarsanız oyunu yapan Koreli firma Nc softun Avrupa dağıtıcısı K2 firmasını Türk oyunculara para karşılığı item satmak ve serverlara Nc softun erişimini kesip oyunun ana dosyalarını çalıp satmaktan mahkemeye vermiş. Mahkeme yıllarca sürmüş. En son K2 den alınmış. Falan falan.

İşin hülasası iyiki öyle olmuş. Oyun kendini bozmasa kurtuluşumuz olmayacaktı çünkü gerçekten tam bir bağımlılık. Ama gel gelelim...

Yaş 31 oldu evlendik çocuk sahibi olduk ama içimizdeki o tutkuyu tam olarak bi kenara atamadık. Orjinal Serverlara da ne ayıracak vaktim ne de binlerce tl param olduğundan private serverlara arada bir girip 3 5 gün oynayıp sıkılınca siliyorum pc den. :)
Zamanla tutku dürtükleyince yine arayıp buluyorum bir sw 3 5 gün tutkumu törpüleyip yine siliyorum. :)

okavcii95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
şüphesiz dünyanın gelmiş geçmiş en iyi online oyunu.. 10 yaşımda başlamıştım uskoya, 2011 de bıraktım. Uskoyu bıraktıktan sonra her ne kadar bazı pvp serverlerde oynamış olsamda hiç bir şekilde uskonun yerini tutmadı.. Yine elimizi attık Türkler olarak ve oyun bitti :)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Geçen yıl bilgisayarım aşırı sıcaktan patlayıp servise gidene kadar 250 TL harcadım. :D

Sonra bilgisayarım patladı, bıraktım! :(

yeahbuddy00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Hala oyunu oynayanlar bana ulaşsın özelden.