KMPlayer ses var görüntü yok

Bu konuyu okuyanlar

halo5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
KMPlayer güncelledikden sonra hangi format ta film açarsam açıyım ses geliyor ama görüntü gelmiyor arkadaşımın bilgisayarında da denedik ondada çalışmıyor sorun programdamı yoksa bilgisayarda eksik birşey mi var .

hakan1987

Asistan
Reaksiyon puanı
8
sorunu bılmıyorum ama yanlış anlamazsan
Vlc player öneriyorum daha iyi ama pc de eksik oldugunu zannetmem

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Vlc'ye geç rahat et :)

halo5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mecburen şuan vlc kullaniyorum ama kmplayer alıştım bırakmak zor geliyor

halo5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yok mu arkadaşlar bir çözüm bilen...

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Revo uninstaller ile kaldır sıfırdan yükle. İndiğin setup dosyasını bir daha indir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bilmiyorsanız bilmiyorum diyin başka program önermeyin ya da bilgisayardan kaldır gibi saçma sapan önerilerde bulunmayan bak arkadaş km player benim işim ve iddia ediyorum şuan piyasada ki en iyi oynatıcı o kadar fazla özelliği var ki hazırcılar uğraşıp özellikleri bulmak yerine çamur atmayı tercih ediyorlar şimdi sana tavsiyem

KM PLAYER DA videoyu açtın ses geliyor ama ekran karanlık = player ekranında mousenin sağ tuşuna tıkla karşına bir menü çıkacak menüde video ( gelişmiş ) sekmesini bul ve tıkla yeni bir menü açılacak orada alttan üçüncü sırada öntanım kalite sekmesine tıkla görüntü açıldı kalite değişmedi merak etme sadece arka planda devrede olan görüntüyü ekrana getirmiş oluyorsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eyvallah Ya süper di bayadır uğrasıyordum sonunda çözdüm ağzına sağlık usa dediğin gibi program süper bende hepsi kurulu ama ben bunu seviyorum kalitesi ve tasarımı süper

atilgan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler hocam bilgi için. Görüntü geldi ayarları yapınca.