KMPlayer Kurulum Hatası

Bu konuyu okuyanlar

Bestess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önceden KMPlayer kullanıyordum ama kurulumda hiç sorun yaşamamıştım. Dün bir sıkıntı çıktığı için silip tekrar kurayım dedim ama resmi sitesinden indirdiğim .exe dosyasını çalıştırmak istediğimde şöyle bir hata alıyorum

lW74LQ.png

Bilgisi olan yardım edebilirse çok memnun olurum.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Kurulum dosyasını silip yeniden indirmeyi dener misiniz?

Bir de, nacizane tavsiyem KMPlayer'dense Daum Potplayer kullanmanız.

Bestess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Onu yazmayı unutmuşum, incomplete download deyince bende mi sorun diye birkaç defa daha silip yeniden indirdim ama bir değişiklik olmadı.

Tavsiyeniz için teşekkürler, alışmıştım epey ve performansından da memnundum ama olmazsa Potplayer'a geçeceğim artık.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Onu yazmayı unutmuşum, incomplete download deyince bende mi sorun diye birkaç defa daha silip yeniden indirdim ama bir değişiklik olmadı.

Tavsiyeniz için teşekkürler, alışmıştım epey ve performansından da memnundum ama olmazsa Potplayer'a geçeceğim artık.
Başka tarayıcı ile tekrar indir sorun çözülür. Mümkünse indirme yöneticisi kullanma

Bestess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka tarayıcı ile tekrar indir sorun çözülür. Mümkünse indirme yöneticisi kullanma
Teşekkürler, denedim ama maalesef hala bir değişiklik yok.

Bari Potplayer'ı indireyim dedim ama onda da sorun çıktı, ne yapsam şaşırdım şu an. Video oynatmaya çalıştığımda siyah ekran çıkıyor. Ses ve altyazı tamam ama görüntü yok. Filmlerde falan bu sorunu yaşıyorum ama kamerayla çekip bilgisayara attığım videolarda sıkıntı yok. Codec'ten dolayıdır diyeceğim ama bilgisayarımda K-Lite Mega Pack vardı. Üstelik programın kendisi de başka bir codec paketi içeriyor. Belki iki tane olunca hatlar karışmıştır deyip K-Lite'i silip programı tekrar kurmayı denedim, hala tık yok. Setup'ı silip tekrar indirdim, sorun onda da değil. Açamadığım videoların GomPlayer ve KMPlayer'da sıkıntısız oynadığını da ekleyeyim.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Teşekkürler, denedim ama maalesef hala bir değişiklik yok.

Bari Potplayer'ı indireyim dedim ama onda da sorun çıktı, ne yapsam şaşırdım şu an. Video oynatmaya çalıştığımda siyah ekran çıkıyor. Ses ve altyazı tamam ama görüntü yok. Filmlerde falan bu sorunu yaşıyorum ama kamerayla çekip bilgisayara attığım videolarda sıkıntı yok. Codec'ten dolayıdır diyeceğim ama bilgisayarımda K-Lite Mega Pack vardı. Üstelik programın kendisi de başka bir codec paketi içeriyor. Belki iki tane olunca hatlar karışmıştır deyip K-Lite'i silip programı tekrar kurmayı denedim, hala tık yok. Setup'ı silip tekrar indirdim, sorun onda da değil. Açamadığım videoların GomPlayer ve KMPlayer'da sıkıntısız oynadığını da ekleyeyim.
Bendeki KMplayer sürümünü upload ettim. Sorun bundan değildir ama yine de deneyebilirsin.
MEGA

Ekran kartı sürücüsünü güncelleyemeyi deneyebilirsin.

Bestess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendeki KMplayer sürümünü upload ettim. Sorun bundan değildir ama yine de deneyebilirsin.
MEGA

Ekran kartı sürücüsünü güncelleyemeyi deneyebilirsin.

Set-up dosyasındaymış sorun belli ki. Sizin sürümü indirince çalıştı. Çok teşekkür ederim, kafayı yememe ramak kalmıştı. :D