KMPlayer Altyazı Problemi

Bu konuyu okuyanlar

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
thumb_kmplayer-3-4-0-59.png

GOM Player'ın büyük boyutlu (> 20GB) *.mkv dosyalarını oynatırken donma probleminden dolayı dün akşam tekrar KMP Player'a döndüm. En son sürümü indirip kurdum. Lakin GOM Player'da görüntülenen ve hiçbir sorun teşkil etmeyen altyazılar KMP Player'da görünmüyor. Ne denedimse olmadı, olduramadım. :)

Alt+Q kombinasyonu ile Altyazı Yöneticisini açtığım zaman ordan altyazılar sırasıyla geliyor. Ama görüntünün üzerinde bir türlü görünmüyor. Sizce nedendir arkadaşlar bu problem?:clover:

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Alt + x

Alt yazı gizle / göster?

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
bs player kurun rahat edin. altyaziyi kendisi internetten indirir. altyazi film ismi ayni olmasi gerekmez ayni klasorde olmasi yeterli

bs player dene derim

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bs player kurun rahat edin. altyaziyi kendisi internetten indirir. altyazi film ismi ayni olmasi gerekmez ayni klasorde olmasi yeterli

bs player dene derim
Sorunu çözemezsem o programı da denerim ama benim asıl amacım KMP deki sorunu çözmek, teşekkürler.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar sorun güncel, var mı başka önerisi olan? :)

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Her film demi aynı sorun oluyor? Alt yazıyı sürükle film üstüne bırak, ayarları sıfırla, en kötü yeniden kur birde.

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
kmplayer ve codecleri kaldirip. km player yeni bastan yukle

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
ne yapacan ortakmi olacan :D

km ve gom dan once bsplayer vardi.
en kaliteli player bsplayer bana gore
altyazi arama derdi yok kodec kendi si kuruyor altyazi ve film isimleri ayni olmasi gerekmez ayni kalsorde olmasi yeterli altyazi ve en boy orani ayarlama cok pratik vs vs.