KMPlayer Adım Adım Kurulum ve Ayarlar

Bu konuyu okuyanlar

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Eski sürümünü böyle kurmamıştım 3.5.0.77 yi gözümü yoruyordu simgeleri Videos panelleri simgeleri filan boştayken ,

şu anda sildim 3.5.0.81 sürümünü yüklüyorum bu şekilde kurcam :)

mordak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sayın yönetici KMPLAYER i pc me kayıt ettim devreye aldığımda pc reset yapıp yeniden başlıyor dolayısıyla KMPLAYER ı kullanamıyorum saygılar

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Buna kamil player diyesim geliyor hep :D ama sevemedim arayuzunu...

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
bu programın yeni sürümlerinde ayar değişikliklerine gerek var mıdır? Konuyu güncelleyelim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bana bir konuda yardım edin nolur .kmplayer de film izleyemiyorum görüntü ters dönmüş vaziyette(pc yi ters çeviriler diye espiri de yapmayın nolur) :) ayarlardan özelliklerden baktım bir türlü bulamadım. Nasıl oluyor bi yardım edemisiniz

boras06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bu km playerın son surumunde her acılısta sag tarafta tablar acılıyor reklamalr falan her sefer kapatıyorum ama yıne acılmakta cozum nedır bunları kapatmak ıcın

http://img.donanimhaber.com/upfiles/514169/ccfda6a7-a758-49c6-a81b-2303ab83ca69.jpg
ccfda6a7-a758-49c6-a81b-2303ab83ca69.jpg

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Host dosyanıza " 127.0.0.1 player.kmpmedia.net " ekleyiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
KMPlayer sürüm 3.7.0.109 açılışta çıkan bütün reklam vb. kurtulmanın başka bir yolu yok mu?

3mr3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, yeni sürümler geldiğinden beri KMPlayer yavaş açılmaya başladı, 3-4 aydır kullanmıyorum. VLC Player geçtim idare ediyorum. Yaşayan var mı bu durumu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben K-lite codec pack kullanıyorum bence bu media playerlar gerekli değil direk bunu yükle videoları açarsın:yes:

overclocking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, yeni sürümler geldiğinden beri KMPlayer yavaş açılmaya başladı, 3-4 aydır kullanmıyorum. VLC Player geçtim idare ediyorum. Yaşayan var mı bu durumu?
Herhalde yani. KMPlayer, Pandora'ya satıldığından beri böyle. En hızlısı 3.1.0.0 versiyonu.
Sadece ondan değil , bir de artık bir süreden beri KMPlayer açıldıktan sonra aşağıdaki kaydırma çubuğunun üzerine gelince videonun o kısmının önizlemesini de gösteriyor. O sebepten dolayı da yavaş açılıyor. Hızlı açılsın istiyorsan, önizleme olmayan versiyonunu yükle. Çok hızlı açılsın. Bende 3.1.0.0 var. Acayip hızlı.
Belki yeni KMP de de o önizleme bir yerden kapatılıyor ve hızlı açılabiliyor da olabilir. Tabi ayarları kurcalayıp bulmak yerine o önizleme olmayan bir versiyonu yüklemek daha basit..

3mr3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
overclocking cevap verdiğin için teşekkür ederim. Ancak o önizleme kapatmayı ayarlardan bulamadım bi türlü... öyle bişey olsaydı güncel güncel kullanırdım hep, sonuçta en iyisi kmplayer olurdu benim için...

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
önizlemenin yavaşlamaya sebep olduğunu sanmıyorum. komple kaldırıp tekrar kurmayı deneyin. bende eski bir sürümü yük, açılışta reklam ekranı gelmeyen bir sürüm, önizleme de var ama hiç bir yavaşlık yok.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Bu ayarların resimleri gitmiş.Yardım edebilecek var mı :) ? [MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] [MENTION=34608]Darknes$[/MENTION] [MENTION=90307]winchester07[/MENTION]

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Seçenekler - Tercihler

Genel - Hiç biri uymuyorsa dosyadan bir alt yazı çağır seçili olacak.
Genel - Klavye / Fare - Enter - ESC - Sol Çift Tık = Tam ekrana geçiş yap olacak.

Video İşleme - Genel - Durum : Daima kullan seçili olacak.
Video İşleme - Hesaplayıcı - VMR9 Renderless (YK Altazyılar) seçili olacak.
Video İşleme - Temel Video Süzgeçleri - Keskinleştir işaretli olacak.

Hatırladığım kadarıyla resimlerde bu ayarlar vardı, yine istediğin soruları sorabilirsin.

xpprox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
splayer iyidir denemenizi tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
videoların üzerine gelip çift tıklanınca seçili programda videolar açılır ya kmp de bu olmuyor. ilk önce programı açıp üzerine videoyu sürükleyerek açabiliyorum neden acaba lütfen yardım windows xp kullanıyorum..

kankikanarya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
KM Player Adım Adım Kurulum ve Ayarlar;

Bu ayarlardan sonra KM Player çok kullanışlı oluyor ayrıca görüntü kalitesi gözle görülür derecede artıyor. sisteminizdeki bütün medya oynatıcıları kaldırıp gönül rahatlığıyla video ve müziklerinizi KM Player'a emanet edebilirsiniz, siddetle tavsiye edilir.

The-KMPlayer.jpg

BSP, GOM, VLC, MPC, WMP, MPC-HC, NeuView... vs. Hepsini Unutun !!! "Codec Pack"leri Boşverin !!!

MKV, AVI, FLV, TS ... ve Birçokları... Rahat Caps Alabilmek... Ücretsiz... Türkçe... Gelişmiş Altyazı Desteği... ve Fazlası İçin "KMP"
Görüntü ve Ses Kalitesini Farkedin !!!

kmp8.jpg

kmp9.jpg

kmp10.jpg

kmp11.jpg

kmp12.jpg

kmp13.jpg

kmp14.jpg

kmp15.jpg

kmp16.jpg

kmp17.jpg

kmp18.jpg

kmp19.jpg

kmp20.jpg

kmp21.jpg

kmp22.jpg

kmp23.jpg

kmp24.jpg

Ayrıca İşinize Yarayabilecek Bazı Kısa Yollar (KMP İçin);

Ctrl + ğ: Altyazıyı Aşağıya Kaydırır.

Ctrl + ü: Altyazıyı Yukarıya Kaydırır.

Alt + x: Altyazıyı Gizle/Göster (TR Dublaj Filmlerde Altyazıyı Gizleyebilir; Sonra Tekrar Altyazıyı Aktif Hale Getirebilirsiniz.)

Alt + o: Açılan Klasörde Altyazıyı Seçebilirsiniz. (KMP Altyazıyı Otomatik Olarak Tanımaktadır, Ancak Klasörde Birden Fazla Altyazı Bulunuyorsa Alfabetik Sırada Önce Hangisi Geliyorsa Onu Açacaktır. Örneğin; Dead or Alive EN Altyazı ve Dead or Alive TR Altyazı Klasörün İçinde Mevcut İse İngilizce (EN) Altyazı Tanıyacaktır. TR Altyazı İçin Kısa Yolu Kullanarak Açılan Klasörde TR Altyazıyı Seçebilirsiniz.)

Ctrl + x: Dual (Çift Ses Çıkışlı) Filmlerde Diller Arası Geçiş Yapar. (Örneğin; Fransızca ve TR Sese Sahip Bir Filmi Fransızca İzlerken Bu Kısa Yolu Kullanarak Türkçe Yapabilir, Türkçe İzlerken Fransızcaya Geçebilirsiniz.)

Shift + ğ/ü: Altyazı Senkron Ayarı İçin Kullanılır. (Altyazı Zamanlama Sorunlarında)

Alt + F1: Altyazı Boyutunu Büyültür

Alt + F2: Altyazı Boyutunu Küçültür

Ctrl + Alt + s: Caps ve Thumbnail Almak İçin

"Download KMPLAYER"

Boyut: 14.40MB
ben neden fotoğrafları göremiyorum ?

kankikanarya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bizde ayar yapacağız ama foto olmayınca yapamıyoruz. yenilerseniz iyi olur.

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bizde ayar yapacağız ama foto olmayınca yapamıyoruz. yenilerseniz iyi olur.
+1 bende yeni kurdum o uygulamayı özellikle 4K mkv videoları için ama ram yada işlemci ile ilgili bi sıkıntı oluyor, 23 Gb lık uzay yolcuları filmi dona dona izleniyor. Acaba ekran kartı mı yetersiz kalıyor bi yumuşatma ayarı vardır diye düşünüyorum.
Silinen resimleri merak ediyorum

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Video için öneri isterseniz Pot Player öneririm 1-2 ayarı var onları yapınca HD ve 4K videoları filmleri sorunsuz ve kaliteli şekilde izleyebiliyorsunuz. Bende arkadaşımın önerisi üzerine kurmuştum 10 numara program. 1-2 eklentisi de var onları da dışardan indirip kurmanız gerekiyor. Müzikleri de şuan bu program ile dinliyorum ama biraz yavaş kalıyor diğer müziğe geçip açması. Müzik dinlemek için program önerisi verirseniz sevinirim ses kalitesi güzel olması gerekiyor.