Klavyemi Kullanamıyorum...

Bu konuyu okuyanlar

Abyss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
öncelikle klavye modelim; microsoft comfort keyboard 1.0a
2 gün önce klavye kablosunu çıkarıp taktım ve klavyeyi daha kullanamadım. açılışta şifreyi yazabiliyorum pc açılınca klavyemde çalışmıyor. aygıt yöneticisinde klavyemde sorun görünüyor özellikler diyince "bağlanılamadı yazıyor hata kod 10" şeklinde yazı görünüyor. bu neden kaynaklanıyor nasıl düzeltebilrim. 2 gündür klavyemi kullanamıyorum =(

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
45736.jpg

Aygıt yöneticinden üzerine sağ tıklayıp Sürücüyü kaldır'a bas ve Yukardan eylem menüsünden Donanım değişikliklerini tara'ya bas eğer oda olmazsa bilgisayarı windows xp cd si ile başlatıp windows kurar gibi adımları onayla. Kurulum için hard disk seçtiğin bölüme geldiğinde ( taktığın windows cd si kurulu olan sürümle aynı olmalı, Home Edition ise Home Edition'li , Professional ise Professional'li cd'yi takman gerek.) Altta "C:\Windows XP Professional" yazısını görünce "R" Tuşuna bas ve hiç bir şeye dokunma. Windowsun tüm sistem dosyalını onaracak ve sorunun umarım çözülecektir.

Abyss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aygıt yöneticisini denemiştim olmamıştı. 2. önerini deneyip bakacam olmazsa format atılacak.