Klavye tuş takılma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ADC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler aranızda klavyeden anlayan varsa bir sorunum var.Lütfen yardım edin.1 hafta önce vatandan bir klavye aldım kullanıyorum.Ama bir tuşa basılı tuttuğumda mesela cs go da yürürken sürekli takılıyor,aynı şekilde skor tablosuna bakarkende tablo gidip geliyor.Nerden düzeltebileceğimi bilen varsa yardımcı olursa sevinirim :helpsmilie:

RedBlood56

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeş hiç kurcalama yeni almışsın yolla garantiye riske atma

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Tuş basık kalınca geri mi çıkmıyor? o şekilde bir takılma mı?.

Denetim masasından , erişim kolaylığı merkezi, klavye kullanımını kolaylaştır seçeneklerini inceleyin, orada yapışkan tuşlar açık olabilir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gene taklaya geldik iyi mi? :D

Adam 11 gün önce yazmış, bi daha da uğramamış bile, biz de soruyoruz ki şöyle mi oluyor ?

:cursing:

xxYaralıMoRuQxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam bende şöyle bir problem var --- klavye tigoes k9 --- cidden beğenerek aldım ve hala memnunum fakat son 1,5-2 gündür bu problem var kedimiz var geldi çıktı klavyenin üstüne birden bişeyler oldu lol oyuncusuyum ben lol oynayanlar bilir boşluk tuşuna basınca kitlenir kendine fakat bende kasıla kasıla oluyo böyle anlatabildimmi bilmiyorum ama ayrıca gta san andreas ta da W A S D lere basıyom fakat tek tek gidiyo aynı anda 2 tuşa basınca W A S D tuşları çalışıyo gidiyo böyle bilmiyom anlatabildimmi ama aanlayan arkadaşlar bi yardımcı olursa iyi olur