Klavye sorunu bazı tuşlar çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yeni klaye hariç hepini yaptım şuan çalışmayan harfler dabulu ve ş nin noktaşızı:mad::scared::lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herseyi denedim ş tusu çalısmıyor ? yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar tek çözüm donanım ayarlarından klavyenize girip sürücünüzü güncelemek . pcnizi açıp kapatmadan düzelmiyor güncellemeden sonra mutlaka pcnii kapatınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
klavyemde a harfı calısıyor . ama caps lock u acınca calısmıyor . neden olabılır ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
asus mini laptop aldım 1.5 yıldır kullanıyorum biraz a harfi tam çalışmıyor ara sıra şimdi çalışçağı tuttu fakat yukarı ok çalışmıyor iyice bi bastırdığında çalışıyor normal bastımığımda tuşta yokuşluk farkettim arasına bişeymi kaçtı ne çıkarmayada kıyamıyorum bozuluverir diye napacam yaa :((( yardımcı olursanız sevinirm.:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim Denedim Oldu B harfi düzeldi Allah Razı olsun Senden :) :thumbup::clap::thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi yaptım ama olmuyor anter ve i harfi aşağı ve sol tuş çalışmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benin bilgisayarin wi fi tuşu bozuldu.işlem yapmiyor
ne yapa bilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar bende de bazı klavyeler mesela w ,z, tab tuslari calismiyor . shiftde normal islemiyor , Capslockda basiyorum a harfi cikiyor . Lutfen bilen varsa yardim etsin , Oyunda cok gerek oluyorda bana su klavisler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lanet olsun olm lan "7,8,9,0,soru işareti, - ve esc çalısmıyor :mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende e g h 9 8 0 ve tab tuşu basmıyo.(ekran klavyesinden yazıyorum)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim leptobum da tuşları değiştirdim yeni ancak açılmıyordu ama içini söktüm soketini yerine oturttum şimdi ise bazı tuşlar çalışmıyor ve pc açamıyorum formatta atamıyorum biosa girip acaba klavye uyumlu mu değil diye düşünüyorum böyle birşey olması söz konusu mu duşların bazıları bazen basıyor bazen gidiyor ve sıfır klavye bu ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnim bilgisayarım grundıg dun ne olduysa oldu bilmiyorum e.r.t.y.u.ı.o.ğ.ü gibi bazıları yazmıyor ne yapmam lazım:):):)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaslar ben'm klavyemde calismiyor su an fn tusuna basip yaziyorum bundan nasil kurtulab'l'r'm

B

Bahhaa

SDN Okuru
Ben windows 10 u yukledikten sonra oldusizdede windows 10 varmi bi yazarsaniz

SHAPİRE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendede aynı sorun var laptop dell anca bence yeni usb li klavye

26¥¥26

Profesör
Reaksiyon puanı