Klavye sorunu bazı tuşlar çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şey*ya*benimde*boşluk*bırakma*yerim*bozuk*napabilirim*lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim sadece a tuşum çalışmıyor ne yapmalıyım bir sürü klavye değiştirdim hep aynı sorun ile karşılaşıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim ''d'' harfim çalışmıyo:crying:(şu an bile''d''harfini kopyala yapıştır yapıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayarımın markası hp leptop kasası için taire vermiştim. aldığımda sağ, sol, delete çevresindeki tuşlar çalışmıyordu. çok uğraştım ama yapamadım. yardımcı olurmusunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:klavyeye bastıkça ses çıkıyo yazması için 2 defa tıklıyorum ne yapmalayım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
laptop klavyesi bazı tuşlar 2 hali ile çalisiyör ne yapmaliyim:unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:scared::scared:Arkadaşlar ben lg kullanıyorum. Laptopu 2 aydır hiç açmadım. Bu sabah açtığımda klavyem saçma sapan yazıyodu. Kaç saattir her yolu denedim diyebilirim. Ancak hiç bir yol fayda etmedi. Lütfen yardım edin. İşte böyle yazıyo, bunu ekran klavyesinden yazıyorum. q iw "e t y 67u 8 8ı 0pğğ 0pğ 0pğ ü a3ş s d f g h j k l a3ş iw ,< z x c b nm nm b67u böyle yazıo... bude silme tuşu: ü :thumbdown: :confused1: He şimdiden sölim fn numlock shift falan fln işe yaramıyo :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar yardım.......
Laptobumda tuşları hiç basmiyor Q,w,e,r,t,y,u,i,o,p,a,S,g,h,c tuşları hiç yazmıyor Backspace, basmiyor. yan taraftaki rakamlardan sadece 6 basiyor neden olabilir. Yardım edebilecek varsa yazabilir mi acaba. Net te ki yollar ise yaramadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde "a,d,f,esc" çalışmıyor. bunları şu an kopyalıyorum yoksa yazmıor bazende spaceye basılı tutunca onlar çalışıyor dediğinizi yağtım "fn+num lock" yptm olmadı yardım edin..! Lütfen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde leptopta r harfi çlışmıyo kopyala yapıyom yani bnim ekran klavyeside r yi koymuyor anlamadım gitti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
e okul girmek istiyorum olmuyor ekr klvyesi kullıyorum oturum çılıc klvye gidiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de vr :glare: klavyeden birsey yazarken hem yazılmıyor hem de dokunmatik klavye çalışmıyor. nasıl halledebilirim? ayrıca laptop:mellow:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi soal su anda ekran klavyesiyle yazıyom artık klavye bozulursa bunu kullanırım soal abi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi benimde w,u,ı,o,ş,r basmiyor oyun oynayanmıyorum lütfen bir cevap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bundan once bazi tuslar calismiyodu onlari yaptim ama buseferde digerleri gittti ne yapmali yim bilgiseyar lg yeni yardimci olurmusunuz lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap:aynı sey bendede oldu en son bu foruma geldim herseyi denedim olmadı felan suan oldu denetim masasından dil seçeneklerine girdim seçenekler dedim ordan giriş yöntemi ekle diyip f klavyeyi ekledim sonra chrome a girdim klavyem q idi ve suan çalışıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Değerli arkadaşlar okuduğum kadarıyla birçoğunuzun sorunu aynı . Bu yüzden hepinize faydalı olacak tek bir cevap yazacağım . Arkadaşlar klavyelerin yapısı ve kullanımı itibariyle içlerinde tüm tuş iletişimini sağlayan elektriksel zar dediğimiz ( üzerindeki aleminyum bağlantı yolları bulunan naylon ) bu bağlantı yolları bazen sıvıyla temas, bazen ise kullanımdan dolayı zadelenebilmektedir buda o bağlantı yolundaki diğer tuşlarında çalışmamasına engel oluyor. Aslında çözümü var ama inanın değmez. Kızların tırnakları için kullandığı gömüş renginde biraz da yapışkan özelliği olan maddeyle silinen yada tahriş olmuş iletim yollarını bulup tamir etmeniz yada çok ince bakır tell kullanarak da bağlantı sağlanabilir, Hürmetler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim başıma da şimdi geldi klavyeye iyice baktım scroll lock tuşu içe göçük kalmış tırnağımla çıkardım düzeldi belki işinize yarar
olmazsa tuşları dikkatlice çıkarıp takmayı deneyin olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
klavye nasıl temizleniyor LÜTFEEEEEEN:crying::crying::crying: laptop için

Son mesajlar