Klavye sesi bi acayip?

Bu konuyu okuyanlar

Furkanİpek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonda yazarken tık tık sesi birden tak tak oluyor sonra ses çift çıkıyo daha deminde tıst diye bi ses çıktı çok rahatsız ediyo daha 3 haftalık 5s bi ara donmalar oluyordu restore yaptım en azından o düzeldi herkesde mi oluyo bana özel mi?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Appleyi arayın size bir mail yollayacak telefondan, tanıla dedikten sonra telefonunuzda ki her şeyi konuştuğunuz kişi görüyor ona göre size donanımındamı yazılımındamı sorun var söylüyor.

5 bile donma yapmazken 5s'in donma yapması imkansız bir şey gibi.

Tık tık seslerine gelirsek klavye sesini kapatın tekrar açın bakalım devam edicekmi.

İphoneyi geri yükle seçeneğini kullanın hiç bir yedeğide telefona yüklemeyin yeni almış gibi kullanıma açın bakın bakalım sorunlar devam ediyormu? eğer etmiyorsa yedeği geriye yükleyin sorunlar geriye gelirse sorun telefonunuzun yedeğindedir.

Furkanİpek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sağolun orda dediklerinizi yaptım da devam ediyor bu sesin işlem yaparken çakışma yapmasından olabilir mi?

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1
4 Kullanıyorum nadiren bendede oluyor ama 5s te olması cidden sinir bi durum

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Klavye tıklama sesi bende hiç bir şekilde bozulmuyor, kulaklıktan tıklama değilde daha yumuşak bir tıklama sesi geliyor ama telefondan çıkan tıklama sesinde hiç bir sorun olmuyor, sizin telefonlarsa sıkıntı olabilir apple storeye gidin bence bir gösterin.