Klavye seçimi

Hangisii??

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

Fatih12b14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar klavye almak istiyorum fakat 2 klavye arasında kaldım umarım yardımcı olursunuz öncelikle everest rampege klavye almak istiyorum fakat dediğim gibi 2 tane klavye arasında kaldım ilk olarak everest rampage kb-r9 klavyesine baktım çok hoş çok güzel kullanışlı hatta bir arkadaşımda vardı denedim fakat elim oturmadı ama zamanla alışacağımı biliyorum sonra başka klavyelere baktım ve everest rampage kb-r88 i gördüm çok hoşuma gitti hem biraz daha küçük ve bilek desteği var ancak diğer klavyeye göre 3 tane ışığının olması ve karışık renkler yanmaması tek tek yanması o yüzden ikisinin arasında kaldım lütfen yardımcı olun kullanan varsa hangisini tavsiye eder
Not:kbr88 de birkaç tane tuş geliyor w a s d gibi yedek tuş ve tuş çıkartma aparatı geliyor

Fatih12b14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

-Emirhan Türk-

Profesör
Reaksiyon puanı
376
100 tl çünkü yeni pc de alıcam ilerde daha iylerini alırım
Eğer bütçeni zorlamamak istiyorsan rampage km rx9 modelini öneririm.Sanırım elinde oyuncu mouse yok ve bu set gayet güzel.Klavyesinin bizzat deneme şansım oldu,sessiz,güzel bir klavye.Işıkları da yeterli.

Fatih12b14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eğer bütçeni zorlamamak istiyorsan rampage km rx9 modelini öneririm.Sanırım elinde oyuncu mouse yok ve bu set gayet güzel.Klavyesinin bizzat deneme şansım oldu,sessiz,güzel bir klavye.Işıkları da yeterli.
Evet mouse de yok mouse ye karar verdim ama rampage centaur alıcam peki anket ten hangisini seçersin