Klavye Oyun Oynarken Tuşları Çok Takılıyor

Çözüm ne olabilir?

• Bakım, temizlik filan iyi gider

Kullanılan: 1 20.0%
  • Klavye fişi çekmeye yakın, yeni klavye alma vakti geldi 😒

Kullanılan: 4 80.0%
  • Tuş yerinden çıktı, düzelt

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer...

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Selam! Ben bir yine bir sorun yaşıyorum, ben oyun oynarken özellikle bazı tuş takımlarında özellikle sol ok tuşuna bastığım zaman parmağımı çeksemde bile bazen çok fazla takılı kalıyor. Bu arada kullandığım klavye 7 yaşında! ? Bu klavye ile aralıksız 5 yıl oyun oynadım, aşağı yukarı 10-12 ay yattı bazada. Bu sorun gün geçtikçe artıyor. Dilerseniz fotoyu da atabilirim. Yani bu klavyem eski dostum sayılır. :D

Mesaj otomatik birleştirildi:

@met 35, @Spesiyalite davet ediyorum sizi :D , teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
O klavyelerin kronik sorunu bu temizliğin iyi geleceğini düşünmüyorum ama denenebilir olmadı artık fişi çekebilirsiniz.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
O klavyelerin kronik sorunu bu temizliğin iyi geleceğini düşünmüyorum ama denenebilir olmadı artık fişi çekebilirsiniz.
Önceki zamanlarda böyle problem söz konusu değildi zaten. Dediğim gibi o klavyeyi aralıksız 5-6 yıl kullanılandım. 1 yılı ise diğer klavyelerle geçirdim, 8 yaşına girecek zaten yakında. 100TL bütçe için çabuk gitmeyen klavye önerisi alabilir miyim? Bana Everest, Rampage vs. markaları önermeyin ama. Ayrıca bütün tuşlarda var bu sorun. Bazen yazdığım u yerine ı çıkabiliyor.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Önceki zamanlarda böyle problem söz konusu değildi zaten. Dediğim gibi o klavyeyi aralıksız 5-6 yıl kullanılandım. 1 yılı ise diğer klavyelerle geçirdim, 8 yaşına girecek zaten yakında. 100TL bütçe için çabuk gitmeyen klavye önerisi alabilir miyim? Bana Everest, Rampage vs. markaları önermeyin ama. Ayrıca bütün tuşlarda var bu sorun. Bazen yazdığım u yerine ı çıkabiliyor.

100 TL'ye Razer yada Bloody'mi bekliyorsun? 100 TL'ye alacağın ürün zaten Rampage olacak.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Sıradan klavye yeterli bana. Oyun klavyesine gerek yok ama kalite dedim.

Bundan kullanıyorum 1 sene oldu olacak nerdeyse çok memnunum kaliteli bir ürün. Boş boş simsiyah 50 TL'lik klavyeye 100 TL verene kadar bunu al daha iyi. Yazma hissi ve tuş sesleri harika.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
50tl daha çıkın bunu alın rahat edin.

VPRO daha iyi gibi. geldi bana. Teşekkür ederim yardımız için, geçici çözüm olarak klavye alana kadar takıldığı zaman tuşu çıkarıp takıyorum şu anda. Takılmaları geçici bir süreliğine çözüyor gibi.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
İçindeki plastiği çıkarttım, onun yerine pamuk yerleştirdim. Gayet de güzel çalışıyor. :)