Klavye Fare seti tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

''T6C

Asistan
Reaksiyon puanı
16

Hazard

Asistan
Reaksiyon puanı
58
bu ürünler plastikten başka bir şey değil alma

''T6C

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Daha da cevap bekliyorum

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,140
Alacaksan Devastator 3 al altına inme.

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Razer Goliathus Büyük Boy Mousepad 70x30 Cm - n11.com

Gamepower Bane Oyuncu Optik Mouse Usb - Siyah Fiyatı

Tigoes K9 Ledli Oyuncu Klavye Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Bunları almalısın diye düşünüyorum attığın linktekiler ÇÖP paran yetmiyorsa klavyeyi 15-20 liralık al fazla farketmez ama o linkteki mauslarla oynadığın hiç bir oyundan zevk almazsın. 85 mouse 20 pad 20 klavye versen 125 tl eder. Yada 30 daha koyup ışıklı klavye alırsın

---- Mesajlar birleştirildi ----

ki bilgisayardan yazıyorsan dandik de olsa bir klavyen var demektir. Klavye almanı önermem gerekiyorsa attığım linkteki padi ve biriktirip 150 liralık bir mouse almanı öneririm.

Son düzenleme:

''T6C

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. :)

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Mousepadi almalısın bence kargo bedava çok büyük ve 20tl. Aşırı kaliteli olmasını bekleme ama bu fiyata iyidir

''T6C

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Razer Goliathus Büyük Boy Mousepad 70x30 Cm - n11.com

Gamepower Bane Oyuncu Optik Mouse Usb - Siyah Fiyatı

Tigoes K9 Ledli Oyuncu Klavye Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Bunları almalısın diye düşünüyorum attığın linktekiler ÇÖP paran yetmiyorsa klavyeyi 15-20 liralık al fazla farketmez ama o linkteki mauslarla oynadığın hiç bir oyundan zevk almazsın. 85 mouse 20 pad 20 klavye versen 125 tl eder. Yada 30 daha koyup ışıklı klavye alırsın

---- Mesajlar birleştirildi ----

ki bilgisayardan yazıyorsan dandik de olsa bir klavyen var demektir. Klavye almanı önermem gerekiyorsa attığım linkteki padi ve biriktirip 150 liralık bir mouse almanı öneririm.
Haklısın klavye var,yeni almaya lüzum yok ama tavsiye ettiğin fare hoşuma gitti ve ucuz görünüyor umarım f/p malıdır.mousepad e gelince ondan küçüklerini 43 tl ye gördüm ürün bana da uygun geldi.teşekkürler düşüneceğim.

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
INCA IMG-359 GAMING MOUSE+ GAMING MOUSEPAD - Vatan Bilgisayar

Bu fare den iyi oynanış alırmıyım?
Bunu almayı düşünüyorum performansı sağlamlığı nasıldır?
büyük ihtimal 1 ay sonra çift tıklamaya başliyacak ve mausu orta hızda çevirsen sensöründen dolayı maus oyunda dönmicek (1 ay sonra çöpte olucak) eminimki). Kanser olmamak için 150-200 liralık maus almanı öneriyorum biraz daha paranı biriktirerek. Elin çok büyük değil ve mausa elini yayarak (palm grip) oynamıyorsan logitech g102 veya rival 110 bakabilirsin. Yoksa önerdiğim 85 liralık maustanda iyi performans alabileceğinden emin değilim.
Rampage Smx-r9 Rgb Mouse Işıklı Mouse Oyuncu Mouse Gaming Mouse - n11.com

birde böyle birşey buldum.

''T6C

Asistan
Reaksiyon puanı
16
büyük ihtimal 1 ay sonra çift tıklamaya başliyacak ve mausu orta hızda çevirsen sensöründen dolayı maus oyunda dönmicek (1 ay sonra çöpte olucak) eminimki). Kanser olmamak için 150-200 liralık maus almanı öneriyorum biraz daha paranı biriktirerek. Elin çok büyük değil ve mausa elini yayarak (palm grip) oynamıyorsan logitech g102 veya rival 110 bakabilirsin. Yoksa önerdiğim 85 liralık maustanda iyi performans alabileceğinden emin değilim.
Rampage Smx-r9 Rgb Mouse Işıklı Mouse Oyuncu Mouse Gaming Mouse - n11.com

Teşekkürer yorumun için.ben en iyisi mağaza gezip kendim deneyerek araştırma yapayım.