Kızlara Göre Oyun?

Bu konuyu okuyanlar

?_?_stella_?_?

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yarış falan olabilir :)başlangıç için fazla kastırmasın ya :D:D:D şöle diim simsten diğer oyunlara geçiş evresi olsun :p:p

?_?_stella_?_?

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1. GTA 4
2. Call of Duty World at War
3. Football Manager 2009
4. Burnout Paradise the Ultimate Box
5. Lord of the Rings Conquest
6. FIFA 09
7. WOW Wrath of the Lich King
8. NFS Undercover
9. PES 2009
10. Mirror’s Edge

Seç beğen al :D

sen şuan oynadığın bütün oyunları bana yazdın heralde :mrgreen:

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Şunu unutmadan mirrors edge oyununda da kız yönetiyorsun galiba oynamadım ama rsimler öyle gösteriyor ama oyunun konusunu bilmiyorum resimlerde hep kız binaların çatısında duruyordu dolaşıyordu falan.

Birde o gerçekten arkadaşın oynadığı tüm oyunlarsa pcleri değişelim mi abi:D

Stella abla simsten başka bir evreye geçiş diyorsan simülasyon oyunları derim ben uçak sür gemi sür tır sür tren sür her türlü şeyi sür yani bu sefer şehir bina bölge falan yönetme uçak gemi araba tren yönet.Ama gerçekten simsten başka bir evreye yavaş yavaş geçiş istiyorsan tycoon serisi derim ben oynadım gerçekten bir kaç oyununu en sevdiğim serilerden biri diyebilirim.Tycoondan bir oyun istiyorsa roller coaster tycoon 3 derim ben bir lunapark kuruyorsun ve yönetiyorsun hız trenleri,çarpışan arabalar ve yüzlerce oyuncak.

Demo(kısıtlı) indirme linki:http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=roller-coaster-tycoon&lid=1009

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
1. GTA 4
2. Call of Duty World at War
3. Football Manager 2009
4. Burnout Paradise the Ultimate Box
5. Lord of the Rings Conquest
6. FIFA 09
7. WOW Wrath of the Lich King
8. NFS Undercover
9. PES 2009
10. Mirror’s Edge

Seç beğen al :D

Arkadaşlar size düzgün bir soru sormuş "kızlara göre oyun" diye amacınız şaka yapmaksa emin olun gülmüyodur :happy: Benim tavsiyem sims serisi.. sizinde düzgün tavsiyeleriniz varsa iletiniz..

?_?_stella_?_?

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şunu unutmadan mirrors edge oyununda da kız yönetiyorsun galiba oynamadım ama rsimler öyle gösteriyor ama oyunun konusunu bilmiyorum resimlerde hep kız binaların çatısında duruyordu dolaşıyordu falan.
bende radeon ekran kartı var o nvidia destekli olduğu için kastırıo

Nnetmaniaa

Doçent
Reaksiyon puanı
7
yarış falan olabilir

Ya bi kızı hatırladım şimdi need for speed 2 oynamak için bilgisayarın başına geçmişti
O anı hatırlamak bile istemiyorum
yani gaz gren direksiyonu öğretene kadar
yolda arabayı tutama kadar 1 saat geçmişti

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
:DSonra ne yaptın kıza bn orda öldürürdüm.

Stella abla sendeki radeon ekran kartının modeli ne?İşlemcin ne kaç gb ramin var anakartın ne model bunları söylersen daha da fazla yardımcı olabiliriz sistemine göre oyun tavsiyesinde bulunuruz.Radeon ekran kartı var diye nvidia desteklilerde kasacak diye bir kural yok hd 4880 ya da 4890 ile kasmadan oynayabilirsin o oyunu tabi işlemcin ve ramin de yüksekse.Modellerini yazarsan daha doğrusu sistemini yazarsan daha iyi yardımcı oluruz.He birde başta diyecektim unuttum söyliyimde rahatlıyım.

Vayyy stella abla mirrors edge mi oynuyon eysttt be yakışır ablamıza heh söyledim.Dediğim gibi mirrors edgeyi sistemin iyiyse rahat rahat seve seve oynarsın.

Nnetmaniaa

Doçent
Reaksiyon puanı
7
allahtan hevesi kaçtı kakltı bende rahat bi nefes aldım

findukfaresi_

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
ben travian oynuyorum tabi buna oyun denirse

yani travian popmundo gibi şeyler olabilr

ama wow favorimdir :)

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
:DDua et Allah'a iyiki kalkmış yoksa daha oynamak isteseydi uff yanmıştın.Hevesi niye kaçtı peki?:D

Bu konuda benim için muhabbet alanı oldu ya resmen.

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
dediğim gibi yaşın 21 bence bi dene playboy:The mansionu

Stone

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Tanıdığım çoğu 18 yaş ve üzeri bayan arkadaşım World of Warcraft oynar.
Sebebi Warcraft romanının devamı niteliğinde Azeroth Dünyasında bir yer edinmek oldukça çekici bir durum.Uzuuuun yıllarca bende World of Warcraft oynadım ve Warcraft hayranı olarak tavsiyemdir.Tek bir sorun var oyun ücretli.

Başka bir oyun denemeyi düşünürsen hangi tür hakkında oynadığını yada sevdiğini bilmediğim için pek birşey öneremiyorum.Fakat korku oyunlarından adventure türünde Silent Hill serisini deyebilirsin.Yada mükemmel bir hikaye ve akış istersen bir çok Adventure oyuncusunun gözdesi Fahrenheit : The Indigo Prophecy 'yi kesinlikle denemeni tavsiye ederim.
Saygılarımla.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
dediğim gibi yaşın 21 bence bi dene playboy:The mansionu

Playboy:The mansion he:DKızı ne yöne çekmeye çalışıyosunuz anlamıyom kız oyun öneriniz var mı diyo siz diyorsunuz yaşın 21 bu terbiyesiz oyunu oynayabilirsin diyorsunuz:DTerbiyesiz oyun arıyorsa stella abla dream stripper diyorum ben.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:wub::clap::dil:arkadaşlar oyunlar çok güzel oynamanızı tercih ederim

Son mesajlar