Kızlar neden iyi erkeklere bakmaz?

Bu konuyu okuyanlar

GOLDEN GOLD

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Görüyorumda kimisi küfreder,sigara içer vs. kötü davranışlar sergiler ama sevgilileri vardır.
Bazılarının da kötü davranışları yoktur ama sevgilisi olmaz.
Bu neyden kaynaklanıyordur?Özgüven mi? Özgüven olduğunu varsayarsak kızlar neden bu kötü davranışları sergileyen erkeklere bakarlar ki? Artı, erkek platonik aşık olursa bir de...
Anlamıyorum.
Burada bahsettiğim iyi erkek kavramı saygılı dürüst terbiyeli vs. özellikleri bulunduran

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Şimdiki kızların derdi aşk değil ki o yüzden nadir var artık öyle kızlar. Ağzında sigara, küfür. Erkeklere laf atanlar bile çok artık. Bildiğin sokak serserisi gibi türediler. Şu 97 lilerden sonrakileri varya onlar gelinen son nokta artık. Kızlara karşı hiç kasmayın zaten şimdikiler zıplaya zıplaya geliyor iyi kötü ol farketmez

GOLDEN GOLD

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Şimdiki kızların derdi aşk değil ki o yüzden nadir var artık öyle kızlar. Ağzında sigara, küfür. Erkeklere laf atanlar bile çok artık. Bildiğin sokak serserisi gibi türediler. Şu 97 lilerden sonrakileri varya onlar gelinen son nokta artık. Kızlara karşı hiç kasmayın zaten şimdikiler zıplaya zıplaya geliyor iyi kötü ol farketmez
öyle diyorlar ama henüz gelmedi?

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
öyle diyorlar ama henüz gelmedi?

Ayağına gelmesini beklersen çok beklersin. Ama sana bir tavsiye vereyim. Forumda açtığın 0 teorili konuları kıza aç bak nasıl dökülüyorlar önüne
xeb_zps67bfe2d2.gif

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
onları seven değil diken yaranıyor çünkü.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Muhahahah [MENTION=39818]Mai Nai[/MENTION]

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Bu konu hakkında diyecek pek birşey yok.

Adaletsiz dünya işte hep kötüler kazanıyor malesef..

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
armutun iyisimi ayılar yer lafı boşuna denmemiştir

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
İşin kötü tarafı sonra da tüm erkekler aynı derler ya işte o zaman size müstehak derim bende :)Sonuçta kaybeden onlar oluyor biz değil :)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bu konu hakkında diyecek pek birşey yok.

Adaletsiz dünya işte hep kötüler kazanıyor malesef..

Sen de diken yani kötü olabilirsin. Eğer bu durumdan rahatsızsan tabi. (kızsızlıktan)
Sonra Selman abi gibi kötü kötü gülersin zuahahahah @mr_rain :D

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Aynı şeyin erkekler içinde geçerli olduğunu düşünüyorum ben. Ama bence tüm kızlar ve tüm erkekler öyle değil.

dReyfus

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ya durum bence dünyada bitek Türkiyede böyle. Çek cumhuriyetinde lise oku bakam ya da Londrada Üniversite, bu seferde " Ya Bana Çok Pis Taktı Bu Kızlar Nereye Kaçıcağımı Şaşırdım" Diye konu açarsın bence :D Yani Türkiyede bu iş biraz piyango biraz sert oynuyacan türkiyede :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yurtdışında farketmiyor bu mevzu; uzuzn, kısa boylu, şişman, zayıf, tipsiz herkez bostancının kapısından geçiyor merak etme :D

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Terbiyeli kızlar erkek'lerle dolaşmazlar. Kötü kızlar da terbiyeli erkekleri sıkıcı bulurlar. Tencere yuvarlanır kapağını bulur.

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Şimdiki kızlar kendine para dökülsün istiyor ilgi istiyorlar artık lafla dönmüyor malesef. Hediye alacaksın, gezdireceksin, tozduracaksın bunları yapamıyorsan çok yakışıklı olacaksın o da zor herkes yakışıklı değil. Zaten bu kızların yakışıklılık anlayışı 2 yılda bir değişiyor zaten o da zor yani. Geriye ilk dediğim para alternatifi kalıyor onu da bizim gibi akıllı fikirli erkekler yutmuyor o yüzden. Parası olmayanı zaten gözleri görmez. Ortalık çakallara kalıyor onlarda kızlara afedersiniz yerleştirip bütün erkekleri zan altında bırakıyorlar. Zaten biz buna o yüzden evlenilecek kız ve evlenilmeyecek kız diye ikiye ayırıyoruz. Malesef evlenilecek kız sayısı %20 ye düştü o yüzden kardeşim. Çakal olmadığın için sevgilin yok. Sanada denk gelir bi evlenilecek kız.

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Tek gereken başta ilgi göstermek sonra istediğini yap.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ben de diyorum kizlar bana niye bakmıyor :D

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Hep platonik ask yasadim. Ama cok sukur aklimi azda olsa kizlardan aldim :) hic sevgilim olmadi. Zaten olmasinda. :D

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Bi gün iyi kizlarla iyi erkekler bi cafede bulusup tanissa da her iki tarafta magdur olmasa. Böyle olmuyor :D Konu mu acsam napsam?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
iyi erkek sıkıcıdır gözüyle bakıyorlar. Haklılarda :)

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
çünkü, yi erkekler çirkin kötü erkekler yakışıklıdır :)

GOLDEN GOLD

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Ayağına gelmesini beklersen çok beklersin. Ama sana bir tavsiye vereyim. Forumda açtığın 0 teorili konuları kıza aç bak nasıl dökülüyorlar önüne
xeb_zps67bfe2d2.gif
ciddi bişey söyle. Espri amaçlı söylesem etkilenir belki orası ayrı :D

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Gizemli, cesur ve biraz da kaçık olman lazım. Bir de sürekli iyi davranmayacaksın çünkü hep iyi olursan tekmeyi yersin. Kızların büyük çoğunluğu öküz sever. Sadece tatlı olursan ancak kankası olursun.

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Aynen. Serserilerin sevgileri var. Biz... :p Ama o kızlar ileride pişman olacak...

matkap54

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bunlar hep amerikanın oyunu .. ne alaka diyeceksiniz çok amerikan filmi izledim sürekli okulun en zengin,yakışıklı(sayılır),serseri kılıklı ve pöpüler çocuğuyla takılan kız, ona aşık olan ama açılamayan orta halli,pek yakışıklı olmayan asosyal genç .... genellikle böyle oluyor :dirol: :thumbup1:

GOLDEN GOLD

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Gizemli, cesur ve biraz da kaçık olman lazım. Bir de sürekli iyi davranmayacaksın çünkü hep iyi olursan tekmeyi yersin. Kızların büyük çoğunluğu öküz sever. Sadece tatlı olursan ancak kankası olursun.
Neden öküz seviyorlar bunun hakkında bilginiz var mı?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aynen. Serserilerin sevgileri var. Biz... :p Ama o kızlar ileride pişman olacak...
Bazılarının pişman olacağını sanmıyorum