Kıza açılma

Bu konuyu okuyanlar

S14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Abilerim ablalarim;

Öncelikle Ankara'da 8 e giden bir LGS ogrencisiyim
Ben okul başlangıcında bı kiza aşık oldum geçer dedim geçmedi ders dinleyemez çalışamaz oldum içimde harlanan bir ateş gibi ben bu kıza cesaretli olup açılmak istiyorum oda bende hoslaniyi sanki ama kilom ve boyum az bizim okul imam hatip gibi özel bir okul ve kimsenin kızla yada erkekle muhabbeti yok . Kız çok ders calisiyo bu nedenle reddederse. Okula yayilirsa benim başım yanar diye reddederse kiz uzulurse diye korkuyorum dayanamiyorum lütfen yardım edin (daha önce hiç konuşmadık)

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Bence ders üzerinden ilerle afedersin benim şu dersim kötü etüt yapabilirmiyiz okul sonrası dersen en azında konuya üstü kapalı girersin (=

S14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence ders üzerinden ilerle afedersin benim şu dersim kötü etüt yapabilirmiyiz okul sonrası dersen en azında konuya üstü kapalı girersin (=
Bilmiyorum git erkeğe sor fln derse diye korkuyorum hem okulda sanki kiz erkek kavgali hiç ilişkisi olan yok LGS var diye herkes muhabbeti kesti ama kız baya zeki diye biliyorum.Flort etme gibi de olmasın istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok üzülüyorum sınavlarım düşük geliyo normalde denemelerde ilk 10 yapıyordum şimdi ilk 30 anca oluyo galiba acilicam ama cesareti bulamıyorum okula yayınlansıni istemiyorum

yusufozkan58

Profesör
Reaksiyon puanı
1,393
Kabul etme olasılığı %0 reis . Kendini liseye sakla daha ortaokuldasın . Reddilmekten korkarsan yıkık olursun . Biz instagram , telefon no isteme challange yapardık sokakta . Senin yaşın baya küçük bu işler içinde ileride yap reddilmek çok zevkli gelecek .

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
İnan bana sen bir adım at olursa o sana 2 adım gelecektir olmazsa da umutsuzluğa kapılma inan bu durumlardan herkez geçti. (=

S14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Zaten sosyal ilişkilerin fln çok iyi gayette cesaretliydim ben adımımı aticam sağolun yoksa odaklanamiyorum ben sınavla birlikte götürürüm onun bilmem yaşımın genç olduğunu biliyorum ama geceleri fln uyuyamıyorum olmazsa olmucak denemekten zarar gelmez red alırsam Kasım tatilinde kafamdan atarım tavsiyesi olan varsa alabilirim yeniden sagolun

Zaten sosyal ilişkilerin fln çok iyi gayette cesaretliydim ben adımımı aticam sağolun yoksa odaklanamiyorum ben sınavla birlikte götürürüm onun bilmem yaşımın genç olduğunu biliyorum ama geceleri fln uyuyamıyorum olmazsa olmucak denemekten zarar gelmez red alırsam Kasım tatilinde kafamdan atarım tavsiyesi olan varsa alabilirim yeniden sagolun
Benim amacım sevgili olsun diye yapmak değil çok sevdiğim için

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Aynı Sınıftayız Ne Kız Peşinden Koştum Ne Bir Kıza Aşık Oldum Hayatını Bir Kadınamı Adıyacaksın Gerçekten Komik :)

S14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aynı Sınıftayız Ne Kız Peşinden Koştum Ne Bir Kıza Aşık Oldum Hayatını Bir Kadınamı Adıyacaksın Gerçekten Komik :)
O senin duygularınla alakalı bı kızı sevmek ona hayatını adayacagin anlamına gelmez sen aşık olmadiysan illaki birgun olacaksın aşık olmaman ustun olduğun anlamına gelmez

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bak bence ders konusundan ilerle o kız sana git şundan öğren filan da dese bunu takma hala bir şekilde yollar bul rezil olur muyum veya üzülür mü deme çünkü zaten hiç konuşmamaışşsınız ve konuşsanızda birbirinize kanka kardeş muammelesi göstermemişsiniz bir sıkıntı olmaz. Kız zaten bir zaman sonra sendeki bu çabayı görücek ve o da sana açılıcaktır.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Açılmak mı ve bir de okulda mı? Garip sesler duyuyorum. 8. sınıfsın, aşk hikayeleri dönüyor sende. Vallahi de billahi de çok iğrenç olay gibi gözüküyor. Ne için açılacaksın? Ben senin açılmanı hiç istemem, okulu bir iş yeri olarak düşün yani. İş yerinde iş arkadaşları var olduğunu düşün. Okulun en önemli özelliği bir şey öğrenmektir. Sosyalleşmeye hiç karşı değilim fakat kıza açılmak ne ya? :mad: Bu olaylardan sonra cinsel istismar haberleri bu yüzden hep karşımıza çıkıyor... Söylediğin şey bile hem ayıp, hem de çok iğrenç...

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Açılmak mı ve bir de okulda mı? Garip sesler duyuyorum. 8. sınıfsın, aşk hikayeleri dönüyor sende. Vallahi de billahi de çok iğrenç olay gibi gözüküyor. Ne için açılacaksın? Ben senin açılmanı hiç istemem, okulu bir iş yeri olarak düşün yani. İş yerinde iş arkadaşları var olduğunu düşün. Okulun en önemli özelliği bir şey öğrenmektir. Sosyalleşmeye hiç karşı değilim fakat kıza açılmak ne ya? :mad: Bu olaylardan sonra cinsel istismar haberleri bu yüzden hep karşımıza çıkıyor... Söylediğin şey bile hem ayıp, hem de çok iğrenç...
Cok sacma düşünmüşsün hata da yapsa denemeli ve belkide rezil olmak yerine özgüveninden dolayı güzel hava kasicak

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Cok sacma düşünmüşsün hata da yapsa denemeli ve belkide rezil olmak yerine özgüveninden dolayı güzel hava kasicak
Bana iğrenç gelebilir, sen bilirsin ama pek de doğru bulmuyorum. Kendisi bilir ama yeni ergenliğe girdiğini çok iyi bir şekilde görüyoruz. Yalnızca onun için ben düşünmüyorum, toplum için de düşünüyorum. ?

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bana iğrenç gelebilir, sen bilirsin ama pek de doğru bulmuyorum. Kendisi bilir ama yeni ergenliğe girdiğini çok iyi bir şekilde görüyoruz. Yalnızca onun için ben düşünmüyorum, toplum için de düşünüyorum. ?
Farklı bir bakış açısı ama hata yapa yapa öğrenir belki yarın küçük düşer belki göğe yükselir :)

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Vay be ne asklar varmis. Ben de ortaokulda asik oluyordum ama pek takmiyordum. Sonra bi baskasina asik oluyorsun sonra da bir baskasina. Beynin eger yeterince farkli seylerle dolu degilse sen de boyle bir kiza takilir durursun geceleri de uyuyamazsin. Mesela ben de lisedeyken 11 deyken okula isvicreden gelen birine asik olmustum. kalbim falan carpardi hic konusmadik o beni belki de hic gormedi. Sadece ingilizce derslerinde ayni sinifta olurduk. Ama aklima geldigini asik oldugumu falan hatirliyorum. Ama sorun su ki dostum o kisiye takilip kalmadim cunku ayni zamanda bir suru ders vardi calisiyorduk yazililar vardi denemeler vardi. Her gun okulda aksam etut vardi bir ailem vardi akrabalarim arkadaslarim vardi...... Yani surekli bir seylerle mesgul oluyorduk. Simdi diyeceksin ki ben mesgul olamiyorum kizi duaunmekten bence hormonlarinin etkisindesin ve mantikli dusunemiyorsun. Acilsan ne olacak onu dusun. Acildin diyelim 'yani seni seviyorum geceleri uyuyamiyorum desen ' amacin ne sirf soyleyip rahatlamak kiz bilsin yeter diyorsan git soyle. Sonuclarini dusunuyorsan kiz ne der diye.. Kizin bir suru cevabi var. Seni tanimiyorsa sasiracak. Seni taniyorsa sasiracak. Ilkinde ben de seni seviyorum diye sana sarilmayacagi asikar. Yani amacin ne ne soylicen ben onlari bilmek isterim. Rezil olmaktan da korkma diyecegim cunku birini sevmek suc degil ama dinimizin bu konudaki beyani da asikar sevgililik falan bildigin gibi uygun degil. Bu arada benim okulum da ozanlar l ve imamhatip gibiydi kiz erkek konusmazdik :) eski gunlere goturdun beni sag ol. Keske 11 olsaydim da ingilizce dersine girseydim :))

Ozanlar ozeldi olacakti :)

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Söyle gitsin uğraşma. En fazla bağırır falan istemiyorum der. Sen bişey kaybetmezsin salla. Biz yapmadık bak yaş oldu 30 hala bekarız.