kiz meselesi

Bu konuyu okuyanlar

elfirend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar universite sinavina 3. girisim olucak ve dershanede fena gitmiyorum 1 ay once bir kiz dustu ust sınıftan ve başlarda birsey hissetmiyordum ama 2 haftadir yogun duygular icerisindeyim anlaticak cok sey var hepsini anlatamicam biz bununla samimiyiz son 2 haftadir sogukluk farkettim soguk davraniyodu cektim bir sıkıntımı var dedim yok dedi arkadaslara bahsetmistim bu bir şekilde duymuş ve demiski ilk olarak ondan duymak isterdim demiş bende bunu ogrendim ve cektim konustum kizla ben senden hoslaniyorum dedim ama dedim ilk olarak benden duymadigin icin ozur dilerim dedim yok dedi senin sucun yok dedi bende seni seviyorum ama arkadas olarak dedi ama derste felan konusmaya calisiyo ben biraz geri cektim kendimi 2 haftadir ders calisamiyorum sinifimi degisicem ben bu kizi nasil aklimdan cikarayim tavsiyeleriniz nelerdir

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Zaman dostum, zaman. Sınıf değiştirmene hiç gerek yok.

Zaman sorununu çözecektir ama illaki tavsiye istiyorsan farklı kızlar bul ve onlarla konuşmaya çalış. Sevgili olmak zorunda değil arkadaş bile olsa konuş. Karşı cinsle iletişimini kesme.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Değiştirmen çare olmayacak. Derslere verince kendin zamanla alışıyorsun. Bende son sınıfta benzer bir durum yaşamıştım. Benimki biraz daha komplikeydi tabi. Bir süre sonra hislerin devam etse bile öyle kendini derslere verememe gibi bir durum olmuyor.

elfirend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Değiştirmen çare olmayacak. Derslere verince kendin zamanla alışıyorsun. Bende son sınıfta benzer bir durum yaşamıştım. Benimki biraz daha komplikeydi tabi. Bir süre sonra hislerin devam etse bile öyle kendini derslere verememe gibi bir durum olmuyor.
bu kizi sevdim cidden ama kiz cok agir basli degisik bir ozguveni var her sene 2 3 kisi fix bu tabiri sevmesemde teklif ediyomus ama kiz red ediyormuş ben teklif etmedim sadece ogrenmis oldugu icin konuşalım dedim icimden geceni soyledim asil kafama taktigim sey bsna ozel birsey olup olmadığı ayni sinifta oldugumuz icinde konsantre olamadım ondan değişiyorum

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Duygularına karşılık bulamıyorsan vazgeç derslerine odaklan bir hedef belirle ve o hedefe ulaşmak için kendini şartlandır sonuçta o kızla olmasan hayatının sonu değil.