Kız arkadaşıma hediye almayı düşünüyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Furkan0223

Asistan
Selam arkadaşlar kız arkadaşım dediysem sevgilim değil sadece arkadaşım hediye almayı düşünüyorum ama ne hediye almalıyım bilmiyorum. Samimi konusunda sadece dm ile görüşüyorum. Ben hediye olarak yapboz düşündüm. Bitirdiğinde onun resmi çıksın. Başka önerileri olanlar var mı?

Furkan0223

Asistan

Usain

Güzel günler göreceğiz...
Yönetici
Mod. Adayı
Şaka yapıyorum zaten. :D Ayı ne? :p
Kum saati iyi fikir. Herhangi bir masa aksesuarı da alabilirsiniz. Puzzle da olur ama sıradansa olur. Onun resmi için de erken o zaman. :)

Proton

Doçent
Anladığım kadarıyla yaşın nispeten küçük, hediye almayı boşver; beraber güzel sessiz bir mekana gidin, cebindeki parayı da restoranta saçmana gerek yok. Önemli olan birlikte vakit geçirmek. Tabi boğazınız boş durmasın -ki yerken yerken;çay içerken içerken muhabbet uzasıın gitsin.

Furkan0223

Asistan
Anladığım kadarıyla yaşın nispeten küçük, hediye almayı boşver; beraber güzel sessiz bir mekana gidin, cebindeki parayı da restoranta saçmana gerek yok. Önemli olan birlikte vakit geçirmek. Tabi boğazınız boş durmasın -ki yerken yerken;çay içerken içerken muhabbet uzasıın gitsin.
Öncelikle yaşım 25 güzel fikrin için teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

cep telefonu al mi 9
Çok fazla olur kabul edemez. Yoksa alırdım

ÆSir

Yaşa Mustafa Kemal Paşa!
Yönetici
Mod. Adayı
Kitap diyorsan ve kitap ile mesaj göndermek istersen eğer okumadıysa; Canan Tan -En Son Yürekler Ölür alacaksın.

Furkan0223

Asistan
Bu matematik yada fizikti sayaç vardı ismini unuttum sıralı toplar geriye doğru çekip bıraktığımızda diğer toplar sayesinde hareket ediyor ama o eşyanın ismini unuttum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kitap diyorsan ve kitap ile mesaj göndermek istersen eğer okumadıysa; Canan Tan -En Son Yürekler Ölür alacaksın.
Önerin için teşekkür ederim bir bakayım içeriğine

Usain

Güzel günler göreceğiz...
Yönetici
Mod. Adayı
Bu matematik yada fizikti sayaç vardı ismini unuttum sıralı toplar geriye doğru çekip bıraktığımızda diğer toplar sayesinde hareket ediyor ama o eşyanın ismini unuttu
Newton Topu

stat counter