Kişisel Web Sitesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ynsdgn

Üyecik
Merhaba,

Kişisel web sitemi kontrol edip olumlu, olumsuz yönlerini bana söyleyebilir misiniz?

Saygılarımla,
Yunus DOĞAN

Troob

Profesör
gri üstüne kırmızı yazılar kırmızı üstüne beyaz biraz renk olarak göz yorucu geldi bana sadece :)

Troob

Profesör
misal yazılar kırmızı olmasa çok iyi olur, bar kısmının kırmızı rengi bi tık daha koyu olabilir belki, veyahut kırmızı üstüne beyaz yazılar olacaksa fontu değiştirebilirsin yani tam bilmiyorum ama daha iyi olabilir :)

arama kısmı da bi tık emanet duruyor gibi sanki :D kaldırsan bile olur zaten siten tam olarak dolu değil aramaya ihtiyaç duyulmaz şuan için.

Egemen Kaya

Asistan
Şu anlık iyi duruyor ancak en aşağıdaki iletişim kısmında renkler birbirleriyle uyumsuz olmuş, onu düzeltmelisiniz bence.

ynsdgn

Üyecik
Şu anlık iyi duruyor ancak en aşağıdaki iletişim kısmında renkler birbirleriyle uyumsuz olmuş, onu düzeltmelisiniz bence.
Değerli yorumların için teşekkür ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

misal yazılar kırmızı olmasa çok iyi olur, bar kısmının kırmızı rengi bi tık daha koyu olabilir belki, veyahut kırmızı üstüne beyaz yazılar olacaksa fontu değiştirebilirsin yani tam bilmiyorum ama daha iyi olabilir :)

arama kısmı da bi tık emanet duruyor gibi sanki :D kaldırsan bile olur zaten siten tam olarak dolu değil aramaya ihtiyaç duyulmaz şuan için.
Denemekte fayda var gibi gözüküyor :D

stat counter