Kırmızı OnePlus 5T tanıtıldı!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
kirmizi-oneplus-5t.jpg

https://shiftdelete.net/kirmizi-oneplus-5t-tanitildi

Geçtiğimiz günlerde resmiyet kazanan OnePlus 5T yepyeni renk seçeneğiyle karşımızda. İşte Lava Red adı verilen kırmızı OnePlus 5T!

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Biraz uyumsuz duruyor ama yakışabilirde ön tarafınıda görmek lazım

Reaksiyon puanı
10,324
Yahu ben de cihazda bir yenilik getirildiğinde "Şuraya özgü, burada satılacak" vb. zırvalara gıcık oluyorum. Ya kardeşim ben bir Koreliden, Çinliden belki çok daha fazla para vererek (Vergiler sebebiyle) alıyorsam bu zıkkımı müsaade ette aynı zaman içinde buraya da gelsin. Burada senin vatandaşınla aynı paranın daha fazlasını ödeyen bu insanları da adam yerine koy, ayrımcılık yapma, bizi gıcık etme... Laaaan! :D

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Yahu ben de cihazda bir yenilik getirildiğinde "Şuraya özgü, burada satılacak" vb. zırvalara gıcık oluyorum. Ya kardeşim ben bir Koreliden, Çinliden belki çok daha fazla para vererek (Vergiler sebebiyle) alıyorsam bu zıkkımı müsaade ette aynı zaman içinde buraya da gelsin. Burada senin vatandaşınla aynı paranın daha fazlasını ödeyen bu insanları da adam yerine koy, ayrımcılık yapma, bizi gıcık etme... Laaaan! :D

LG G2 kore sürümünde batarya çıkarılabilir olduğu gibi kutudan yedek batarya+şarj kiti satışa sunuldu. Galaxy S5-S8 active serileri ABD için çıktı,Note FE yine kore'ye özel bir sürüm oldu. Sınırlı sayıda üretim midir ne amaçlı yapıyorlar bilmiyorum ama vergiyi devlet alıyor sonuçta .
5t bu haftasonu elime geçer bakalım memnun kalacakmıyım.