Kiralık Sanal Sunucu hk.

Bu konuyu okuyanlar

MT61

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Merhaba arkadaşlar, şuanda bir web sitemiz var. Ve Hosting için ayda 20-30 tl civarında ücret ödüyorum. Sitem ilan sitesi ve ark ile beraber yabancı özellikle Avrupa lokasyon bir sunucu kiralayalm diyoruz. Max bütçe aylık 50-60 tl
Servercity'de buldum bi tane ama önerilerinizi bekliyorum

ynswtf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Pricing on DigitalOcean | Cloud server & storage pricing

digital ocean bu konuda (En azından benim bildiğim) en iyilerinden birisi, güvenilir. Fiyatları burada $20 'a verdikleri sistem gayet iyi duruyor, iade seçeneğide var diğe biliyorum. 14 gün deneme süresi veriyor size, denersiniz memnun kalırsanız sistemi taşırsınız. İlk etapda sitenin clonunu yerleştirip testler yaparsınız kaldırırsa ki kaldırır olurda çok çok büyük bir aksilik olursa diğe söylüyorum alımı iptal edersiniz. Eğer türk firması arıyorsanız guzel hostu tavsiye ederim teknik ekip çok duyarlı ve yardımcı oluyor. Fiyatlarıda gayet uygun. Ama işte digital Ocean dururken guzel host kimdir desek yeridir.

Kamil Doğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
google cloud 1 yıl kullanabileceğin 300$ kredi veriyor ki bir yıl boyunca işini fazlasıyla görebilecek maliyette sanal sunucu oluşturabilirsin. Diğer yandan amazon web servisi de 1 yıl boyunca 1GB memory 1 cpu 30 GB ssd li sistemi 1 yıl boyunca ücretsiz veriyor. En azından bir yıl boyunca rahat rahat siteni host edersin.

MT61

Asistan
Reaksiyon puanı
71
google cloud 1 yıl kullanabileceğin 300$ kredi veriyor ki bir yıl boyunca işini fazlasıyla görebilecek maliyette sanal sunucu oluşturabilirsin. Diğer yandan amazon web servisi de 1 yıl boyunca 1GB memory 1 cpu 30 GB ssd li sistemi 1 yıl boyunca ücretsiz veriyor. En azından bir yıl boyunca rahat rahat siteni host edersin.

Hocam, nasıl hangi linkten ulaşabilirm? Adres verme şansın var mı?

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
TR radore lokasyon vds sağlayabiliriz.
2core Xeon X5675
4GB ram
60GB ssd
Aylık 60₺

shancess16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cloud sunucu satın alabilirsiniz. Web sitenizin yazılımınedir bilmiyorum ama teknik olarak her konuda yardımcı olmaya çalısabilirim. Buradan Sunucu Kiralama fiyatlarını inceleyebilirsiniz.