kipadan telefon alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar kipa hiperdergi var internet sitesinde note 5 2500 tl acaba alınır mı? aradım ithalatçı garantili ve evo diye bir şirket ithal ediyormuş bu şirketi duyan varmı yorumlar nasıl sizce almalıyım ? yardımınız için teşekkür ederim.

musanpa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Neden o fiyata ithalatçı garantili cihaz alıyorsunuz? Hepsiburada da samsung turkiye garantili 2489 tl gibi bir rakamdi. Ben turkiye garantili note5 kullanıyorum. Kullanıcı hatasindan ekran gitti servise gonderdim ve şansıma değişim çıktı ikinci sıfır note5 imi aldim kapalı jelatinli kutu. İthalatçı garantili olsaydı ortada kalmıştım misal.

TheMorpheus5

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bende samsung galaxy c7 görmüştüm EVO ile satıyorlar galiba alınırmı alınmazı bilmiyorum bende merak ediyorum

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Evo mu dedin sen ? Aman kardeşim o topa girme...
Bak Mi5s var git al onu 1499 tl hepsiburadada. Sd 821 işlemcili. Note 5 1 sene sonra baya geride kalmıs olucak. Ve de 2500 lira gerçekten pahalı. O paraya Samsung s7 alınır

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Neden o fiyata ithalatçı garantili cihaz alıyorsunuz? Hepsiburada da samsung turkiye garantili 2489 tl gibi bir rakamdi. Ben turkiye garantili note5 kullanıyorum. Kullanıcı hatasindan ekran gitti servise gonderdim ve şansıma değişim çıktı ikinci sıfır note5 imi aldim kapalı jelatinli kutu. İthalatçı garantili olsaydı ortada kalmıştım misal.
link atar mısın

bahadir3234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben 5s aldım 2 yıl apple türkiye garantili dediler sorguladım dogru cıktı. Daha öncelerden ipad mini almıstım ona da aynı sekılde 2 yıl garantili demişlerdi onda da sorun yaşamadım

[Fi]Lounge

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Kipadan laptop klima, telefon, tablet aldım. Tablet bi kere bozuldu servise gitmesi için kipaya verdim. Orda garantiyle ilgilenen çalışan firmayı arıyor, arızayı filan söylüyor, kargo ürünü alıyor götürüyor. Ama benimkinler ithalatçı garantili değil. Kipadan elektronik alet alınır, fiyatı teknosaya göre çok uygun oluyor. Vatanda HP laptop 1500TL ye satılırken kipadan indirimli fiyatıyla 950 TL ye aldım. Vatana Teknosaya göre daha uygun oluyor fiyatlar. Kipadan ne alsam üzmüyor ya da servise gönderirken sıkıntı çıkmıyor...

musanpa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Kipa iyi olabilir hizmet konusunda fakat burda olay kipadan telefon alınır mı dan ziyade ithalatçı garantili samsung telefon alınır mı? Yoksa kipadan veya baska herhangi bir yerden ithalatçı garantili note 5 aldığında muhatabın evo. Gecen bir arkadaş yaşamıştı forumdan note 5 lerde ufak darbede bile cam kalkması gibi bir sorun oluyor. Bir arkadaş evo garantili cihazda bunu yaşamış gönderdi servise 850tl gibi bir rakam çıkardılar. Bende dusme sonucu ekran kalkmasi ve sonrasında kimyasal temasi sebebiyle samsung turkiye ye gönderdim parca temin edemediler sonrasinda baya bir bekletselerde açılmamış sıfır yeni cihaz verdiler. Kısacası samsung telefon ithalatçı garantili alınmaz bence, hele ki bu fiyatlardaki tepe modeller. Xiomi alınır mesela adamlar zaten f/p olarak aşmış durumdalar bu sebepten xiomi cihazlarda bu risk alınır örneğin.