Kingdom Come: Deliverance Pc kapanma

Bu konuyu okuyanlar

Aindorin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar. Sizlerden son günlerde uğraştığım ama çözümünü bulamadığım bir sorun hakkında yardım istiyorum.
Kingdom Come: Deliverance oynarken zaman zaman bir aksiyona girdiğimde bilgisayar kapanıyor bu kapanma direk sanki prizini çekmiş gibi direk kapanıyor ve tekrar geri açılıyor. Bu aksiyondan kastım ise biri ile konuşmak , yatmak gibi nesne ve kişilerle olan etkileşimler yüzünden oluyor gibi geldi.
Zaten format atmayı düşündüğümden bir format attım çözülmedi. C ye SSD ye yükledim çözülmedi. bilgisayarı açıp bütün tozlarını temizledim bilgisayar ısınmasında 5 6 derece bir fark oldu. MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerine baktım fan hızını artırdım. GPU en fazla 70 C CPU ise 55 C civarlarında geziyor. Ayarlarını kıstım artırdım en düşüğe aldım bir internete alakalı bir şey bulamadım. Oyun bir şey yüzünden kapadığında en son saveye geri atıyor ve bir daha direk yaptığım gibi aynısını yaptığımda yine kapanıyor. 3 4 kerede olsa bu direk gidiyor Pc. biraz farklı bir şey yapıp döndüğümde ise kapanmaya biliyor. Bilgisayarda mı bir sorun vardır yazılımda mı bir sorun vardır. çözüm bulamadım. Driverlar güncel gözüküyor. etkileşimde kapanması da oyun kaynaklı bir sıkıntı var gibi hissetmeme sebep oldu. Konuyu doğru yere mi açıyorum bilmiyorum ama burası uygun geldi gibi yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Başka hiçbir oyunda bu sorun yoksa oyundan kaynaklıdır büyük ihtimalle. Ayrıca oyun orijinal mi?

Aindorin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka hiçbir oyunda bu sorun yoksa oyundan kaynaklıdır büyük ihtimalle. Ayrıca oyun orijinal mi?
Oyun ilk çıktığında bakmak için korsan indirmiştim. oyunun ilk 3 4 saatinde sıkıntı çıkmıyordu alınca aynı sıkıntıyı yaşarsam bildiğim kadarı ile 2 saat mi ne sonrası iade edilemiyor , ondan satın almadım henüz elimde patlar diye. Muhtemelen oyunda sıkıntı var diye düşünmeye başladım eğer yine çökerse iade edilebilir mi steam üzerinden 3 4 saat oynanmış bir oyun ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Oyun ilk çıktığında bakmak için korsan indirmiştim. oyunun ilk 3 4 saatinde sıkıntı çıkmıyordu alınca aynı sıkıntıyı yaşarsam bildiğim kadarı ile 2 saat mi ne sonrası iade edilemiyor , ondan satın almadım henüz elimde patlar diye. Muhtemelen oyunda sıkıntı var diye düşünmeye başladım eğer yine çökerse iade edilebilir mi steam üzerinden 3 4 saat oynanmış bir oyun ?
Oyun oynama süresi 2 saati geçince iade süreci olmuyor maalesef.

Aindorin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun oynama süresi 2 saati geçince iade süreci olmuyor maalesef.
Yani satın alırsam düzelebilir ama düzelmezse de anlayamadan muhtemelen elimde patlayacak. En iyisi indirim bekleyeyim elimde patlarsa da zararım az olur artık :D

Soru?

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam bendede aynısı oluyor. Benimde korsan. Oyun acaba nasıl çalışacak makinede oynanacak halde mi diye test olarak siteden korsan çektim.
Girişi izliyorum. Peder beyle konuşuyoruz ardından ilk görevlerimizi veriyor. Gidiyorum ya ilk elemanla konuşurken kapanıyor yad onu yapıyorum diğer elemana gidiyorum şu bize borcu olan kafa çıkartan. Onunla konuştuktan sonra diyaloglar geçtikten sonra kavga etmeden önce lak kapatıyor PC yi.

Ayarları en düşüğe aldım bende gene aynı. Diğer oyunları çatır çatır oynuyorum hemde yüksek ayarlarda. Borderlands var o kadar efekt patlama gümleme hoplama zıplama yüksek ayarlarda oynuyorum. Skyrim avr yüksek ayarlarda full hd oynuyorum. Online bir kaç anime oyunu var gene böyle bol efektli yetenekler falan full ayarlarda oynuyorum.

Nedir bu kingdom come deliverancenin derdi ?