Kim Milyoner Olmak İster? [v1.1] [Türkçe] (1000 Soru) - Bada 2.0

Bu konuyu okuyanlar

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
Bada Türkiye ekibinin hazırladığı bu güzel oyunu sizlerle paylaşma gereği duydum.

Genel kültürünüze güveniyorsanız sizde kendinizi test edin!

6u93d.png

Uzun süredir süren, Bada için meşhur"Kim milyoner olmak ister?" oyununun Türkçeleştirme işlemi sonunda bitti.
Toplam 1000 soru mevcut.Soruların %70 kadarı orjinal Kenan Işık'ın programında sorduğu sorulardır.
Kalan kısmıda sağdan soldan toplanan milyoner yarışmasındaki sorulara denk sorulardır.
Yükleme işlemi:

1. İlk olaraak Genel>Ayarlar>Yükleme Konumu seçimini Hafıza kartı olarak işaretliyoruz.
  2. Daha sonra Marketten ücretsiz olarak Millionaire 1.0 uygulamasını indiriyoruz.
  3. Ayarlar>Bağlantılar>USB Yardımcı uygulamaları kısmına gidip Yığın Bellek yazısına tıklıyoruz.
  4. Son olarak burdaki (v.1.1) dosyayı indirip winrar arşivindeki Others dosyasını Hafıza Kartına atıp gelen sorulara Evet diyor ve telefonu kapatıp açıyoruz.

6uf5y.png

Kaynak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ellerinize saglık fakat ben başaramadım. other dosyasını hafıza kartına kopyaladım açıp kapattım fakat türkçe olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lütfen acil yardım söylenenleri birebir yapmama ragmen olmadı? gelen sorular demişsiniz ben kopyalarken soru falan da gelmedi? kopyalamayı direkt kartın içine mi yoksa alt klasörlerin birinin içine mi atacagız? indirdiğim ing oyun nerede kayıtlıdır?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
acaba ing indirdiğim oyun haf kartında hangi klasör de kayıtlıdır? other dosyası hafıza kartına derken alt klasörlerinin birine mi direk hafıza kartına klasör olarak mı kaydedilecek? güzel çalışma olmuş görüntülerden belli elinize saglık...