Kilo vermek ve kas yapmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Halil35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaşım 18
Boy:1.80 ile 1.82 civarı birşey
Kilom:93

Ben Kiloyu vermek istiyorum önceliğim sağlıklı bir vücut istiyorum sonrada bir miktar kas yapmak.

Spor Salonuna gitmeyi planlıyorum fakat bilgili arkadaşlardan da burdan yardımcı olursa sevinirim

deq

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sabah 6 da kalk, yarım saat yürüyüş yap, akşamları badiye git. 3 ay sonra sen bile kendini tanıyamazsın :laugh:

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Kardeşim spor salonuna tabi ki gitte, sabır işi yanlız bu ole hemen 3, 4 ayda fit olmayı bekleme.

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Evde kolay yapabileceğin birşey değil bu, güzel bir spor salonuna git. Orada zaten sana gerekli programı hazırlarlar.

Halil35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazdıklarınız için teşekkürler bir kaç sorum olucak
1-)ben yağlardan 3/4 kilo verip geri kalan yağı kas yaparsam vücudum biçimsiz sekilsizmi olur ?
2-)Fit olmam için kaç kilo olmam lazım
3-)Ayriyetten hani bilmiyorum çoğu kilolu insanın söylediği birşeydir bu aslında ama benim kemiklerim aşırı derecede iri - hani kilodanmıdır bilmiyor ama omuzlarım aşırı derecede geniş (yaklaşık 6 yıl sporla uğraştım futbol olsun yüzme olsun tekvando olsun basketbol olsun spordan uzaklaştıktan sonra kilo almaya başladım vede bu hala geldim)
Vücudum Omuzlardan mideme kadar üçgen gidiyor ama mideden sonraki bölümde bir top oluyor :D
4-)Salona başladıktan sonra evde yapabilceğim şeyler yapmam gereklimi vede yapmam gerekliyse neler yapmam lazım

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Yazdıklarınız için teşekkürler bir kaç sorum olucak
1-)ben yağlardan 3/4 kilo verip geri kalan yağı kas yaparsam vücudum biçimsiz sekilsizmi olur ?
2-)Fit olmam için kaç kilo olmam lazım
3-)Ayriyetten hani bilmiyorum çoğu kilolu insanın söylediği birşeydir bu aslında ama benim kemiklerim aşırı derecede iri - hani kilodanmıdır bilmiyor ama omuzlarım aşırı derecede geniş (yaklaşık 6 yıl sporla uğraştım futbol olsun yüzme olsun tekvando olsun basketbol olsun spordan uzaklaştıktan sonra kilo almaya başladım vede bu hala geldim)
Vücudum Omuzlardan mideme kadar üçgen gidiyor ama mideden sonraki bölümde bir top oluyor :D
4-)Salona başladıktan sonra evde yapabilceğim şeyler yapmam gereklimi vede yapmam gerekliyse neler yapmam lazım
1) Yağın kasa dönüşmesi gibi bir durum yoktur.
2) Bu senin fitlik tabirine ve bünyene göre değişir.
4) Salon dışında beslenmene ve dinlenmene dikkat edersen daha sağlıklı sonuçlar alırsın.

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Fitnes a git sabahları erken kalkıp koş çikolata tatlı gibi şeylerden uzak dur diyet listesine tam uyamazsın ama yinede diyet listesindekilere yakın şeyler ye akşamları 6.30dan sonra yemek yeme ve çok sabırlı ol :)