Keyfimde adlı siteden gelen mesaj beni çok rahatsız ediyor şikayetçi olacağım

Bu konuyu okuyanlar

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138

Uploaded with ImageShack.us

merhaba bana hergün keyfimde.com adresinden mesaj geliyor ve keyfimde.com benim acemi olduğumu sanıyor ki hergün yolluyor bense hergün mesajları okumadan siliyorum engelliyorum bir daha gelmesin diyorum mesaj buna rağmen hotmail bu mesajları tamamen engelleyemiyor artık çok sinirlendim buraya konu açmak istedim sizlerle paylaşmak istedim en önemlisi dikkatimi çeken mesaj keyfimde.com dan geliyor fakat mail adresi farklı görünüyor ve her mesaj şu uzantıyla geliyor örnek : [email protected] şimdi siteye giriş yapmak için tıklayın'a tıkladığımda keyfimde.com açılıyor bu gelen mesajlardan bıktım beni çok acemi sanıyor ama artık keyfimde.com adresini deşifre etmek zorunda kaldım aslında bu gönderdikleri mesajlar suç böyle giderse farklı yol deneyeceğim. mail kutumdan son 4 mesajı göstermek istiyorum resimle

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
bu gidişle şikayet edeceğim istedikleri gibi at oynatacaklarını sanıyorlar biri düşsede paralı üye yapsak derdindeler.

---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 16:10 ----------

önce tibe şikayet edicem

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Neey ses mesajımı:D Töbe töbe :D

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
:) yalan hepsi yem düşer diye hergün yazıyorlar yalnız bu adres OTRLAW.COM neyin nesi amerikadan bir adres bu otomatiğe mi bağlamışlar. neler neler yazmıyorlarki yalvarma mesajları aşk mesajları aşkına karşılık alamayıp üzülme mesajları daha neler neler hem komik hem sinirlendirici.

---------- Post added at 16:18 ---------- Previous post was at 16:17 ----------

OTRLAW.COM bu adres hotmail login'e bağlanmış

---------- Post added at 16:23 ---------- Previous post was at 16:18 ----------

ve en ilgincide her mesaj geldiğinde hotmailde banladığım halde keyfimde sitesinden gelen mesajlara hotmailin engel olamaması en az 1 aydır bu siteyi engelliyorum hotmailde hotmail ise çok iddialı olduğunu söylüyor spam konusunda fakat hotmail bu spam mesajları engelleyemiyor engellediğim halde gelen kutusuna geliyor her gün.

redkid34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 7090

Slm bakın aynı yerden hatta aynı kişiden başlıkları dahil aynı mesajlar bana da geliyor 1 ay içinde 300 civarında mesaj geldi aynı kişiden en azından 5 - 6 tane ses mesajı geldi video mesajları da var önce aycan2 diye gönderiyordu sonra siteden uzaklaştırıldım sizin için tekrar üye oldum yalanıyla aycan3 diye mesajlar devam ediyor

---------- Post added at 20:34 ---------- Previous post was at 20:32 ----------

Resimde eklemiştim ama sanırım kabul edilmedi

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
bende aynı durumdan muzdarabim.bana farklı yerden gelıyor.engellıyorum,süpürüyorum,bayrak avı dolandırıcılığı şeklınde işaretlıyorum yok yıne hergün 5-6 mesaj gönderıyorlar.bıktım ya.istenın ntelefonunu aldım arıyorum kımse açmıyor.nereye şikayet edeceğımı de bılmıyorum

kethum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu açılalı uzun zaman olmuş ama kimse bir çözümden bahsetmemiş. Ben bir çözüm buldum galiba, işe yararsa paylaşabilirim.

goflet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunun bir çözümü yok adamlar farklı mail adreslerinden hergün basıyorlar spamı.sizin mail adresinizde eminim worldlist lere düşmüştür.herhangi bir sitede mail adresinizi yayınladıysanız bu googleda çıkar ve o mail adresine spam gelme olasılığı yüksektir...

ben çözümünü yazıyım size

1.yeni bir mail adresi açın

2.bir link görüntelemeye bile üyelik isteyen sitelere gerçek mail adresinizi vermeyin ya bunun için yeni mail adresi açın sadece forumlara filen üyelik için yada kullan at mail servislerini deneyin örnk: hazırmail,guerrillamail,mailinator bunun gibi piyasada bisürrü site var zaten

3.internette hiçbir sitede mail adresinizi paylaşmayın çünkü google bunu indexler worldslistlere oluşturulur ve spam basılır örneğin forumlarda illa vericeksiniz mail adresinizi resim olarak verin ozaman bir sorun çıkmaz

4.eğer yahoo kullanıyorsanız zaten ayarlarda koruyucu mail adresi bölümü var bu yöntemlede korunabilirsiniz

dediklerimi yaparsanız eminim bir sorun olmaz

iyi akşamlar herkese...

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Allah'ım ne gunlere kaldık yahu. Okadar cok spam mesaj var kı artık bıktık. Hotmaıl maıl kutuma bakmıyorum dahı. Gmaıl kullanıyorum. Hotmaılı msn ıcın kullanıyorum.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bende hotmail adreslerimi hiçbi yerde yayınlamama rağmen malesef geliyor.. Hatta bi ara sürekli bayan azdırıcı damla diye gelip duruyordu cevap yazacaktım bigün ul*n neremize damlatacaz bunu diye.. :D O derece sinirlendim yanii..

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Hahaha :D Bana da geliyor böyle spam mailler. Hem nick oluşturmuşlar hem de şifre o da 123456 :D

Çok sinir bozucu.

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Seçeneklerden sadece kişi listem ve güvenli gönderilenlerden olarak işaretlerseniz geri kalan gereksiz klasörüne gider. Tabi kesin çözüm değil bu.
Sizlere tavsiyem e-posta adresinin @ işaretinden sonraki bölümünü engellemeniz. (mesala @otrlaw.com şeklinde engelle)

• Seçenekler ►Güvenli ve engellenen gönderenler ► Engellenen Gönderenle
    clear.gif
    r

Aslında adrese göre engellemenin yanında mesaj filtresi olarak; e-posta başlığına ya da belirlenebilecek anahtar kelimelere göre de engelleme rahatlığı sunmaları şart. Bu şekilde daha etkin olur.:dirol:

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Biliyorum aşırı bir çözüm ama Gmail'e geçin kurtulun derim. "Hotmail'im uzun zamandır var önemli maillerim oraya geliyor" diyorsanız benim yaptığımı yapın ve Hotmail hesabını Gmail'e ekleyin. Gmail'de bu özellik mevcut. Belli aralıklarda bağladığınız adresleri kontrol edip mailleri size gösteriyor. Spam konusunda çok başarılı. Yüzlerce spam mail alıyorum ama hepsini filtreleyebiliyor.

kethum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çözüm olmaz mı elbetteki var. Hotmail için konuşuyorum tabiki. Hotmailin özelliklerini biraz kurcaladıktan sonra keşfettim. "süpür" fonksiyonundan yani ingilizce "sweep" oluyor. "Sweep- Manage rules" yani "Süpür-Kuralları yönet" bölümünden domainleri engelliyoruz oluyor bitiyor. Saygılar...

TurKCodeX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
komple engelleme yapabiiliyorsunuz [MENTION=88983]...[/MENTION]com kısmını engellenenler kısmına eklyerek engellenenler kısmı ise hotmailin seçenekler bölümünde bulunuyor.

umut erdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bem bile sinirlendim dogrusu bunlari okuyunca