Keşki ETS 2 böyle olsaydı.

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Oyunun grafikleri gerçekten güzelmiş. Keşke ETS 2'de de böyle dışarıda gezmek mümkün olsa. Mesela tırdan inip yakıt parasını versek, taşınacak dorselerin sahibi ile konuşabilsek, polisler tırı durdurabilse bence çok daha güzel olurdu.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,904
+ Misal arabanın motoru bozuldukta Mechanich simulator dibi detaylarla kendimiz değiştirme gibi seçenek olsa. Veya tamir yeri tek olmasa Tekerlekçi, Boyacı, Motorcu, Demirci garajları ayrı olsa güzel olur. Tamir kiti filan olsa araba yolda bozulsa tamir edebilme gibi seçeneğimiz olsa.

İş yerlerinde dorse hazır olarak durmasa. Gidip İşi veren insanla konuşabilsek, Misal bir firmada 5-8 kişi olsun her kişi ayrı iş teklifi versin. Yanımızda da yükü takip eden birisi olsa Tırı böyle boş boş sümesek, Yanımızdakı kişi Olaylara küfürle rekaksiyon filan verse muhteşem olur Boş boş yola bakmayız eğleniriz biraz. :)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ayrıca oyunda kovalamaca olsa güzel olur bence. Diyelimki hız limitini geçtin, kırmızı işıktan geçtin ya da bir arabaya çarpıp kaçtın. Bu tür durumlarda polis tırın peşine takılsa, tırı durdurmaya çalışsa ve durdurunca da ceza yazsa daha gerçekçi ve güzel olabilir. :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
ETS ile ETS2 arasında gerçekten ciddi farklar var umarım bu oran ETS2 ile ETS3 arasına da taşınır diyorum.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
ETS ile ETS2 arasında gerçekten ciddi farklar var umarım bu oran ETS2 ile ETS3 arasına da taşınır diyorum.
Nedense birkaç yıldır ETS 2'ye sürüm çıkarıyorlar. Aslında bu iyi bir şey. Oyuna yeni özellikler ekliyorlar. Örneğin ETS 2'nin ilk sürümleri ile son sürümleri arasında da ciddi farklar bulunuyor.

Umarım yakın zamanda daha güzel özelliklerle ETS 3'ü çıkarırlar. :)

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
ets 2 yi yüklemek istiyorum oyun anahtarı istemeden nasıl indirebilirim