keşke söyleseydim dediğiniz şeyler ?

Bu konuyu okuyanlar

Kryzen24

Asistan
Reaksiyon puanı
24
keşke söyleseydim veya keşke söylemeseydim dediğiniz şeyler nelerdir yazarsanız sevinirim
canımda sıkılıyo zaten belki iyi gelir :)

edit: bunları söylediğiniz kişiler aileniz öğretmeniniz sevgiliniz vs. olabilir amaç eğlenmek

Arandomguy

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Peki hiç sevgilimin olmaması lol
Aslında açılan, teklif eden oldu ama bruuh
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçek bir sdn aslanı alfa olmalıdır.

Çanakkaleye taşınıyoruz yarın ailecek. Oradan bulurum ilk avımı :D

*şaka*

Reaksiyon puanı
51
bende 6. sınıftayken sevdiğim bir kız vardı herkes bana soruyordu okulda sevdiğin biri varmı diy e bende kim olduğunu söylemiştim sonra kıza onu sevdiğimi söylemişler ama terbiyesiz şeyler söylemişler kız bana küsmüştü tabi velettim o zaman ben masa tenisi oynuyordum kantinde kızın arkadaşları geldi bana kötü şeyler söylediler kızda bildiğiniz yüzüme tükürüp gitti keşke söylemeseydim çocuklara
#Acılar

Peki hiç sevgilimin olmaması lol
aynen benimde şuana kadar hiç sevgilim olmadı beni sevenlerin hepsi göbekli falandı LoL XD ;(

Kryzen24

Asistan
Reaksiyon puanı
24
bende yaziyim bari
bende 5.sınıftaydım daha ergenliği fln yeni öğreniyoz aedqwdasdaw
nyse ilk gün benle arkadaşım en arakaya oturduk bizim bi önümüzde de 2 kız var işte
arakadaşım birinden silgi istedi ve böylece adaını duydum kızın ( arakadaşımla o kız aynı sitedeler)
sonra bende istedim bana da verdi
ilerleyen zamanlarda beden dersindeydik bana nasıl çocuk yapılıyo blion mu dedi bende ewt dedim güldük fln
bana sen tam benim kafadasın dedi ilerleyen zamanlarda biz maç yaparken tenefüste yanımıza gelip bizle oynuyodu biz arada falan böyle konuşuyoduk neyse bigün arkadaşım sordu sen bu kızı sevion mu diye tabi bende maldım aklımdan geçen en son şeydi bu ben hayır dedim kız ben duymuş eve gidince ağlamış falan ( ben bu ağlama olayını nerden biliom onu söyliycem 1 dk sabret) aslında bende sevidoumda utandım işte bayaaa sonra ben gittm buna seni seviom dedim o da hemen koşarak kaçtı sonra bana bu şimdi mi söylenir sen o arkadaşına böyle diyince eve gidip ağladım falan dedi bende özür dilerim dedim sevgili olduk 2 dk sonra gelip ayrılalım ama ben seni hala seviom dedi bende tmm dedim :D
çocuk aklı işte hrhalde sevgili olunca ailesine söylenmesnden korkmuş
okulun son günü ben buna hiç yüz vermiom niye vermiyom onu da bilmiyorum hrhalde artistlik yapiyom
6.sınıfa başlayınca acı gerçek ortaya çıktı kız başka okula gitmiş :(
sevgili olmasaydık ayrılmazdık :) ama birbirimizi severdik yine
işte buda benim sayko hikayem :D
okuyana helal

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
ln okudum psikolojim bozuldu. :D

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Keşke sevdiğimi söyleseydim
Keşke hayata karşı haykırabilseydim

tahacelebi0629

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
keşke söyleseydim veya keşke söylemeseydim dediğiniz şeyler nelerdir yazarsanız sevinirim
canımda sıkılıyo zaten belki iyi gelir :)

edit: bunları söylediğiniz kişiler aileniz öğretmeniniz sevgiliniz vs. olabilir amaç eğlenmek
Okuldaki kadın öğretmene yanlışlıkla "Abi" demiştim.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Bu sene liseye yeni bir kız geldi. Kız güzel ama baya güzel. Neyse işte biraz araştırdım felan cidden kız güzel zengin iyi bir ailenin kızı. Bizimde lisede bir yerimiz var yani. :) :) :) Ondan sonra 2 hafta felan geçti. Kulağıma bir şey geldi. Kız bizim sınıfın kızlarından benim numarayı felan istemiş. Bizimkinler vermiş. 2 3 gün geçti. Arkadaşlarla oturuyoruz. Kız aradı. Ben açtım. Sonra buluştuk iyi geçti. Normal lafladik. Okulda felan da biraz birlikte gezdik. Sonra yine buluştuk dışarıda. Kız bana sordu işte. Birlikte olalım mı ne tam hatırlamıyorum. Benim de g*tüm kalktı, gittim hayır dedim. Ondan sonra hayatımdan hayır kelimesini kaldırdım. Kızın şimdi yanına gidip özür dilesem ona da yemiyor. İşte siz anladınız.

Belki de 17 senedir gelen gelebilecek en iyi teklifi mafettim.

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
Keşke sevdiğimi itiraf etmeseydim çünkü aynı sınıfta sevdiğim kız :D
Abi herkesin dersi ayrı kimi etseydım düyor kimi etmeseydim bence etmeyin çünkü sonra kızın size karşı bakışı değişebilir sonuçta aynı sınıftasınız arkadaş olarak bile kalamazsınız muhtemelen :)

Kryzen24

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Bu sene liseye yeni bir kız geldi. Kız güzel ama baya güzel. Neyse işte biraz araştırdım felan cidden kız güzel zengin iyi bir ailenin kızı. Bizimde lisede bir yerimiz var yani. :) :) :) Ondan sonra 2 hafta felan geçti. Kulağıma bir şey geldi. Kız bizim sınıfın kızlarından benim numarayı felan istemiş. Bizimkinler vermiş. 2 3 gün geçti. Arkadaşlarla oturuyoruz. Kız aradı. Ben açtım. Sonra buluştuk iyi geçti. Normal lafladik. Okulda felan da biraz birlikte gezdik. Sonra yine buluştuk dışarıda. Kız bana sordu işte. Birlikte olalım mı ne tam hatırlamıyorum. Benim de g*tüm kalktı, gittim hayır dedim. Ondan sonra hayatımdan hayır kelimesini kaldırdım. Kızın şimdi yanına gidip özür dilesem ona da yemiyor. İşte siz anladınız.

Belki de 17 senedir gelen gelebilecek en iyi teklifi mafettim.
benimde öyle ama biraz değişik işte
başta kız bana dedi ben hyr dedim
sonra pişman oldum ben dedim bu sefer o hayır dedi :(

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Keşke arkadaşıma neden ondan uzaklaştığımı anlatıp İslam'ı anlatıp sevdirebilseydim oysa yanlışı seçtim hep pişman olarak kalacağım bazı şeylerin telafisi olmuyor...

Arandomguy

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Keşke arkadaşıma neden ondan uzaklaştığımı anlatıp İslam'ı anlatıp sevdirebilseydim oysa yanlışı seçtim hep pişman olarak kalacağım bazı şeylerin telafisi olmuyor...
Kimseye hiçbir dini dayatamazsın. Sana nasıl bir insan Yahudiliği anlatıp sevdirtemezse sen de onu ona sevdirtemezsin. Çıkın artık şu saçma bencillikten

Ayrıca bir insandan sadece dini tercihi yüzünden uzaklaşıyorsan çok yazık... İnsanlar ikiye ayrılır; İyi insan ve Kötü insan.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Kimseye hiçbir dini dayatamazsın. Sana nasıl bir insan Yahudiliği anlatıp sevdirtemezse sen de onu ona sevdirtemezsin. Çıkın artık şu saçma bencillikten

Ayrıca bir insandan sadece dini tercihi yüzünden uzaklaşıyorsan çok yazık... İnsanlar ikiye ayrılır; İyi insan ve Kötü insan.

:) Dini dayatmak mı? Sen yahudiysen bilemem ama benim dinim İslam kendini kurtar gerisini boşver dini değil bildiklerimi anlatmam gerekir hele insan en yakınındaki için daha çok endişelenip paylaşımda bulunabilmeli kolundan tutup namaz kıldırmak veya camiye sokmaktan bahsetmiyorum sadece sanki din hayatımızda yokmuş gibi yapıp yapmacık olmamaktan bahsediyorum. Evet bana çok yazık hem de çok. Dini görüşünden dolayı değil artık paylaşacak bir şeylerimiz kalmadığını çünkü ikimizinde yapmacık davranmak zorunda kaldığımızı farkettiğim için uzaklaştım sen ne yaparsan yap aynı düşüncede olmayan birisiyle dost olarak kalamıyorsun yaşam tarzınız uymuyor aynı şeyleri yapamıyorsunuz... Evet bunu açıklamadan kendi kafamda olayı bitirmeye çalıştım bahsettiğim kişinin iyi bir insan olduğundan eminim işte bu yüzden üzgünüm ki zamanında rol yapmadan yüzleşseydim şimdi keşke dememiş olurdum.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Bugün bir kız gördüm o kadar bakıştım gülüştüm ama tanışmadım gidip konuşabilirdim kafamı ya.

erdiben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bazen keşke herkese herşeye kızıp şehir değiştirmeseydim diyorum