Keratinli Saç Sorunsalı

Bu konuyu okuyanlar

atakanokur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar, birkaç gün önce keratin yaptırdım, kuaförde bayağı güzel oldu; fönü çekti, şekli falan tam oturdu ama şimdi kendim fön çekince berbat oluyor resmen. Üstü kalkıyor falan. Keratintisiz daha iyiydi resmen. N'apabilirim? Fönü mü yanlış çekiyorum acaba diyeceğim ama bana fönsüz de gayet şekilli duracağını söylemişlerdi. Yardımınız için teşekkürler şimdiden.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Keratin saçı döküyor, saçın temel yapı taşı keratin bile olsa demek ki üretiminde veya uygulanmasında bir şeyler eksik veya yanlış yapılıyor.
Boşver keratini doğal haline bırak saçı.

atakanokur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Keratin saçı döküyor, saçın temel yapı taşı keratin bile olsa demek ki üretiminde veya uygulanmasında bir şeyler eksik veya yanlış yapılıyor.
Boşver keratini doğal haline bırak saçı.
Yeni yaptırdım ama. 3 ay böyle kalacak. Yapacak bir şeyim yok sanırım?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
en temizi komple kazıt Cem Yılmaz gibi...

evilf0x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Keratin bakımı sonrası normal şampuanlarla saçlarınızı yıkamaya devam ederseniz keratin saçlarınızdan uçar gider. Bunun için sülfatsız keratinli şampuanlara ihtiyacınız vardır. Böylelikle brezilya fönü ve keratin bakımı sonrası saçlarınız düz kalmaya uzun süre devam eder.

Bunun için size sülfatsız şampuan çeşitlerini Dr. EA Laboratories - Saç ve Cilt Bakım Ürünleri adresinden temin edebilirsiniz.

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Keratin bakım çok işe yaramıyor ancak ben Kadir Alkan'da düzleştirme yaptırdım yaklaşık 4 ay saçım hem düz hem de fönlü durdu. Bu ikinci yaptırışımdı ve saçım uzadığı için tekrar gideceğim yakın zamanda. Düzleştirme yaptırdıktan sonra saç yumuşuyor, kolay şekil alıyor ve bozulmuyor çok memnunum.