Kendimi yalnız hissediyorum

Bu konuyu okuyanlar

BerkerK

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Bilmiyorum acaba ergenlikten ötürü birşeymi bu ama bu güne kadar hiç kendimi ergenlik çağında gevşek biri olarak tanımadım her zaman olgun davranmaya çalıştım ve yaşadığım bu duyguyu ergenlikten ötürü bulmuyorum. Nedense kendimi çok yalnız hissediyorum, resmen sosyal nedya esprisi olan "yıkık" ifadesinin tam anlamı gibi hissediyorum. Bilmiyorum acaba yakın zamanda oynayıp bitirdiğim doki dokiden mi etkilendim ama ben normalde hiçbirşeyi takmayan çok rahat bi insandım yani doki dokinin hikayesi beni etkileyecek kadar büyük olmadığını düşünüyorum. Günde 1 bazen 2 öğün yemek ile duruyorum karnım aciksa bile yemek yiyemiyorum kendimi çok kötü hissediyorum. Ne yapmam gerekli arkadaşlar?

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Bilmiyorum acaba ergenlikten ötürü birşeymi bu ama bu güne kadar hiç kendimi ergenlik çağında gevşek biri olarak tanımadım her zaman olgun davranmaya çalıştım ve yaşadığım bu duyguyu ergenlikten ötürü bulmuyorum. Nedense kendimi çok yalnız hissediyorum, resmen sosyal nedya esprisi olan "yıkık" ifadesinin tam anlamı gibi hissediyorum. Bilmiyorum acaba yakın zamanda oynayıp bitirdiğim doki dokiden mi etkilendim ama ben normalde hiçbirşeyi takmayan çok rahat bi insandım yani doki dokinin hikayesi beni etkileyecek kadar büyük olmadığını düşünüyorum. Günde 1 bazen 2 öğün yemek ile duruyorum karnım aciksa bile yemek yiyemiyorum kendimi çok kötü hissediyorum. Ne yapmam gerekli arkadaşlar?

Yapacak pek fazla bir şey yok seni mutlu eden kişilere ve alışkanlıklarına dönmen gerek devamında profesyonel destek alman daha sağlıklı olur.

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Arkadaşların olduğu halde kendini yalnız hissediyorsan bence bunun altında seni bunalıma sokacak bişeyler yaşamış olabilirsin kendimden biliyorum kötü bir olay yaşadığım zaman genel ruh halimi etkiler gereksiz yere kendime sorun yaparım.

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Sosyal olmak zorunda değilsin. Toplumun benimsediği şeyleri uygulamak zorunda da değilsin. Yolun sonunda hepimiz kaybedeceğiz.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Ergenlikten. Sebebini anlayamıyorsan gayet normal geliyorsa bu yaşlarda onun etkisi yani ne kadar olgun davranmaya çalışsanda iç dünyan çok dalgalı oluyor daha depresif oluyorsun bunu anlamak için biraz büyümek lazım 4,5 yıl sonra sende farkedeceksin ilerde de benim gibi yalnız hissedebilrsin ama bu artık güven eksikliği kazık yemek vs gibi şeylerden dolayı oluyor ikisinin farkını anlıyorsun çok üstünde durmamaya çalış yürüyüş yap farklı etkinlikler yap gün gün duygu durumun değişiklik gösterir normal yani

BerkerK

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Ergenlikten. Sebebini anlayamıyorsan gayet normal geliyorsa bu yaşlarda onun etkisi yani ne kadar olgun davranmaya çalışsanda iç dünyan çok dalgalı oluyor daha depresif oluyorsun bunu anlamak için biraz büyümek lazım 4,5 yıl sonra sende farkedeceksin ilerde de benim gibi yalnız hissedebilrsin ama bu artık güven eksikliği kazık yemek vs gibi şeylerden dolayı oluyor ikisinin farkını anlıyorsun çok üstünde durmamaya çalış yürüyüş yap farklı etkinlikler yap gün gün duygu durumun değişiklik gösterir normal yani
Farklı etkinlikler yapmak istemiyor canım. Aileme bu durumdan bahsetmedim zaten bahsetsem bile büyük ihtimalle ya dalga geçecekler yada bi kız için falan böyle olduğumu zannedecekler. Ailem zaten benden hep ders çalış, sınavları geç, yüksek notlar al diyerek gecindirdi, bir kere olsun gelip oğlum durumun nasıl? Canın sıkkın mı? Gibi sorular sormadı. Son 3-4 gündür böyleyim, Tek yaptığım xxxtentacion, juicide wrld gibi şanatcilar dinleyip sad edit videoları izlemek.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Geçer geçer oyun oyna bilgisayarda falan canın bir şey yapmak istemiyorsa yapma:) Kısa yürüyüşler yapabilrsin ailene bahsetmene gerek yok zaten yani kendin atlatabilrsin bence şu an için sadece fazla büyütme derim okulda arkadaşın yok mu okula gittiğinde biraz daha kafan dağılır en azından

Reaksiyon puanı
2,554
Ben 10 yıldır böyleyim kimse yalnızlıktan ölmüyor ama çok fena süründürür.

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Bu ne olm şakamısınız [emoji23][emoji23][emoji23] . Burası teknoloji forumu değil mi? Ben mi yanlış girdim?

BerkerK

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Bu ne olm şakamısınız [emoji23][emoji23][emoji23] . Burası teknoloji forumu değil mi? Ben mi yanlış girdim?
Burası "Konu Dışı" illa teknoloji konuşmak zorunda değiliz isteyen istediği derdini anlatabilir burada.

umutbitti

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Şaka olan sensin bence.
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Özdemir Asaf'ın güzel bir sözü var; İnsanın büyüdükçe mi artıyor dertleri yoksa insan büyüdükçe mi anlıyor gerçekleri?...