Kendimi işten nasıl attırabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

RaPaTar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Selam arkdaşlar ben ailem beni koyduğu bi işte çalışıyorum. Ve ben bu iş çok sıkıldım.işten çıkmak istiyorum ama ailem izin vermiyor. Kendimi bu işten nasıl attırabilirim amacım kesinlikle tazminat almak değil.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Sürekli çalışmayan biri misiniz? Ailenizle oturup düzgünce konuşun. Iş çıkışında veya haftasonları yeni iş arayışına çıkıp sevdiğiniz işe yönelin.

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Başka bir yerde çalışmaya devam edecekseniz istediğiniz kriterlere uygun bir iş bulun. Bu süreç zarfında işvereniniz ile ilişkinizi koruyun hatta ilerletin. İş bulduğunuzda durumu açıkça işverene belirtip yardımcı olmasını isteyin.

Doğruyu söylemek her zaman en iyisidir.

İş bulmak için aşağıdaki siteden yararlanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net

RaPaTar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sürekli çalışmayan biri misiniz? Ailenizle oturup düzgünce konuşun. Iş çıkışında veya haftasonları yeni iş arayışına çıkıp sevdiğiniz işe yönelin.

Hayır siz beni yanlış anladınız ben çalışmak istemiyorum. Demedim sadece bu benim mesleğin değil o yüzden sıkıldım bu işten

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Mesleğin ne ve şu an ne iş yapıyorsun? Ayrıca yaş kaç?

RaPaTar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mesleğin ne ve şu an ne iş yapıyorsun? Ayrıca yaş kaç?

Mesleğim web tasarımve elektronik ve büro makinalarí bakım ve onarım. Şu anda yaptığ ım iş led armatür ü soğutucusu. Yaş 19 elektronik lise ve üniversite eğolitimi var ayrıca bir yıl çalışmam var ve web tasarim da 6 ay eğitim aldım şu anda bi projeyle uğraşıyorum. Daha yeni başladım. Http://www.darkozder.TK hatml ve css sen anlarım

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
çocuklarına sevmediği bir işi zorla yaptıran ebeveynlere irrite olurum olurum ya! :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bende 19 yasindayim zorla kimse calistiramaz beni sen biraz sert cikarsan calismak istemedigini soylersen sorun hallolur en fazla ne olabilir ki

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
ağam kovimisem :D
1369822230_12_KOVMIREM-ULA-KOVMIREM.jpg