Kendimi doğru ifade edemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Selamun aleyküm dostlar, ben bu seneye kadar kendimi çok iyi ifade edebiliyordum, lakin bu sene ne oldu ise telafuzum bir bozuldu aklımdan a geçiyorsa ağzımdan c çıkıyor bir şeyi zor anlatıyorum. Çoğu zaman dalga konusu oluyorum. Her gün düzenli olarak kitap da okuyorum ama geçmiyor. Ne yapmalıyım ?​

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Cidden, aşık mısın?

Kafanı karıştıran, ilgini dağıtan bir şeyler var mı?

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Sen aşıksın arkadaş. Bekleme git açıl.
:D yok kardeşim :) aşk işi gerçekten şuanlık bana göre değil ve kesinlikle bunu samimi söylüyorum aşık olduğum ve olmak istediğim de yok. Bu başka bir şey

---- Mesajlar birleştirildi ----

Cidden, aşır mısın?

Kafanı karıştıran, ilgini dağıtan bir şeyler var mı?
yok kafamı karıştıran hiç bir husus yok gayet normalim.Üzgün de değilim gayet mutluyum. Sanırım bu piskolojik (duygusal) değil.

Son düzenleme:

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
yok kafamı karıştıran hiç bir husus yok gayet normalim.Üzgün de değilim gayet mutluyum. Sanırım bu piskolojik (duygusal) değil.

Peki yazarken zorlanıyor musun? Hislerini anlatmaya çalışırken vs.

Abdülkadir123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Hangi harfleri karıştırıyorsun. dudak harfleri mi yoksa dil mi

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Biraz öz güvenle de ilgili bir sıkıntı sanırım. Hep bir tereddütte kalma, yanlış anlaşılma kaygısı gibi...

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Bence dikkat ettiğin için yanlış telaffuz ediyorsun. İnsanlara takılma insanlar dalga geçmek için malzeme arar çünkü. Rahat ol stres yapma bunu kendine bir süre sonra düzelir bence.

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Bence dikkat ettiğin için yanlış telaffuz ediyorsun. İnsanlara takılma insanlar dalga geçmek için malzeme arar çünkü. Rahat ol stres yapma bunu kendine bir süre sonra düzelir bence.
ya böyle tam birden bir şey söyleyecek oluyorum ve cümle yanlış çıkıyor

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Daha fazla konuşmaya çalış (derken boşboğaz ol demedim çok yada boş konuşup insanlarıda boğma) yani bence bu dönem biraz daha sessiz kalmıšolabilirsin daha girişken ol

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Daha fazla konuşmaya çalış (derken boşboğaz ol demedim çok yada boş konuşup insanlarıda boğma) yani bence bu dönem biraz daha sessiz kalmıšolabilirsin daha girişken ol
oldukca çok konuşan biriyim aslında :)