Kendimi doğru ifade edemiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

nmnkra

Asistan
Selamun aleyküm dostlar, ben bu seneye kadar kendimi çok iyi ifade edebiliyordum, lakin bu sene ne oldu ise telafuzum bir bozuldu aklımdan a geçiyorsa ağzımdan c çıkıyor bir şeyi zor anlatıyorum. Çoğu zaman dalga konusu oluyorum. Her gün düzenli olarak kitap da okuyorum ama geçmiyor. Ne yapmalıyım ?​

by efsane

byefsane@shiftdelete.net
Yönetici
Admin
Cidden, aşık mısın?

Kafanı karıştıran, ilgini dağıtan bir şeyler var mı?

nmnkra

Asistan
Sen aşıksın arkadaş. Bekleme git açıl.
:D yok kardeşim :) aşk işi gerçekten şuanlık bana göre değil ve kesinlikle bunu samimi söylüyorum aşık olduğum ve olmak istediğim de yok. Bu başka bir şey

---- Mesajlar birleştirildi ----

Cidden, aşır mısın?

Kafanı karıştıran, ilgini dağıtan bir şeyler var mı?
yok kafamı karıştıran hiç bir husus yok gayet normalim.Üzgün de değilim gayet mutluyum. Sanırım bu piskolojik (duygusal) değil.

Son düzenleme:

Gökçe Asena

Profesör
Biraz öz güvenle de ilgili bir sıkıntı sanırım. Hep bir tereddütte kalma, yanlış anlaşılma kaygısı gibi...

hastysquirrel

Asistan
Bence dikkat ettiğin için yanlış telaffuz ediyorsun. İnsanlara takılma insanlar dalga geçmek için malzeme arar çünkü. Rahat ol stres yapma bunu kendine bir süre sonra düzelir bence.

nmnkra

Asistan
Bence dikkat ettiğin için yanlış telaffuz ediyorsun. İnsanlara takılma insanlar dalga geçmek için malzeme arar çünkü. Rahat ol stres yapma bunu kendine bir süre sonra düzelir bence.
ya böyle tam birden bir şey söyleyecek oluyorum ve cümle yanlış çıkıyor

lgsever

Profesör
Daha fazla konuşmaya çalış (derken boşboğaz ol demedim çok yada boş konuşup insanlarıda boğma) yani bence bu dönem biraz daha sessiz kalmıšolabilirsin daha girişken ol

stat counter