Kendimi beğenmiyorum ?

Bu konuyu okuyanlar

muslerags12e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
17 yaşındayım bu zamana kadar güzel yanj bence de bi sevgilim oldu.(Arkilerim de öyle der).Ben kaşlarımı beğenmem.Bi iki fotoda kaşlarım kötü çıktımi hemen morelim bozulur.Hele babam kaşlarını mı aldın alma kötü oluyor alma daha diyince daha da morelim bozuluyor.Kendi tipimi çok takarım kafaya özgüvenim yüksek arkadaşlarım da yakışıkli olduğumu söyler ki bence değilim başka şeylerle de uğraşıyorum.Test çözmek boks gibi ama çok takıyorum nedense alınıyorum.Ağladığım bile oluyor yani bunu nasıl aşarım fotolarda falan kaşlarımın düzgün cıkması için ne bileyim kasarım veya gülünce bok gibi çıktığımdan gülmem falan ne yapabilirim isteyene foto falan da atarım

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,141
Böyle özgüvenle Senden Tayfa Lideri olamaz asla. :D

Kardeşim kaşlar erkek sünnetidir. Yapmayın etmeyin kaş almayın :D

Bak ne yakışıklı duruyor :)

kaslarini-almayan-kadin_667516.jpg

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Bazı insanların yüzleri kazalarda zarar görüyor, yıllarca yüz nakli bekliyorlar. Bence hâlinize şükredin... İnsanın asıl güzelliği içindedir...

Reaksiyon puanı
78
Bazı insanların yüzleri kazalarda zarar görüyor, yıllarca yüz nakli bekliyorlar. Bence hâlinize şükredin... İnsanın asıl güzelliği içindedir...
Ne güzel söylemişsin be kardeşim. Bende çok zayıfım. Çok yemek seçiyorum. Fotoğraflara bakınca benimde az moralim bozuluyor. Bunada şükür. Beterin beteri var. Sağlık gibisi yok. Her duam da Allah tan Sağlık ve Huzur dan başka hiçbirşey istemem.

muslerags12e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam çok haklısında böylede yaşanmıyor cidden ya bende kafam rahat umuramaz olabilsem keşke

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Hocam çok haklısında böylede yaşanmıyor cidden ya bende kafam rahat umuramaz olabilsem keşke
Kafana takma, ileride düzelecektir... İnsanların dediklerine aldırma, kendin hangisini beğeniyorsan onu yap.

muslerags12e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ya mesela kız arkadaşimla da ayrıldık acı çekmiyorum ama görmek de istemiyorum instada falan işte bunun arkadaşlarını falan da ama ayıp olmasın diye takipten de çıkamıyorum o ne olacak

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Ya mesela kız arkadaşimla da ayrıldık acı çekmiyorum ama görmek de istemiyorum instada falan işte bunun arkadaşlarını falan da ama ayıp olmasın diye takipten de çıkamıyorum o ne olacak
Çık Allah aşkına ne diye ayıp olsun ki? Görmek istemiyorsan niye takip ediyorsun? O seni sanki takip ediyor, kafana takıyor. Kısasa kısas yaşayacaksın..

Reaksiyon puanı
78
Millet şöyle der diye hareket edenlere çok ayar oluyorum. Ulan sanane milletden. Derse desin. Kendin ol yeter. Bak bana. Ben hiç umursamıyorum. Kafam rahat. Sende öyle ol. Alışırsın zamanla.

muslerags12e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Çık Allah aşkına ne diye ayıp olsun ki? Görmek istemiyorsan niye takip ediyorsun? O seni sanki takip ediyor, kafana takıyor. Kısasa kısas yaşayacaksın..
Aga karşılıklı takipleşiyoruz aile engeli yüzünden ayrıldık sevmeme sorunsalı yok ama yinede istemiyorum abi

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Senin de her yerin sorun muş.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Herkes çok mu yakışıklı allahın yarattığı kulsun ne yapabilirsin allah seni böyle yaratmış 7.5 milyar insan var hepsi bir mi

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Klasik yaşına bağlı dönemlerden geçiyorsun, ilerde gülüp geçersin. Çok takma kafana.

Reaksiyon puanı
16,118
erkek güzel olmaz kendini her türlü beğenmelisin ve şükret ki orangutan olmadın...

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Kimse, kendi tipini kendisi seçmiyor. Kaba tabirle yazmam gerekirse, mal bu. Kadere müdahale edemezsin, elinde olan bir şey değil. Kendinizi tipinizle yargılamayın ve sizi tipinizle yargılayanları da hayatınızdan çıkarın; ne kadar az boş insan, o kadar huzur.

Son mesajlar