Kendiliğinden gelen iPhone uygulamaları iclouddan geri yüklemede gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar ben ios 8 den beri iphone kullanıyorum. Yeni iphonelere geçtiğimde hep icloud'dan geri yüklerim fakat arkadaşlarımda kendiliğinden gelen garageband , imovie gibi türlü uygulamalar var neden bende yok bunlar cevaplarınızı bekliyorum

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar ben ios 8 den beri iphone kullanıyorum. Yeni iphonelere geçtiğimde hep icloud'dan geri yüklerim fakat arkadaşlarımda kendiliğinden gelen garageband , imovie gibi türlü uygulamalar var neden bende yok bunlar cevaplarınızı bekliyorum
App Store den indire bilirsiniz muhtemelen uygulama yedeğine almamıştır birde ıos 10 dan sonra bir çok uygulama kalktı kullanıcı kendisi isterse App Store den indire biliyor

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060

@Durmuşkandemir 'in verdiği bilgi doğru, daha önceden bana öyle oldu daha sonra app storeden indirdim