KelimetiK : Yeni kelime oyunu

Bu konuyu okuyanlar

Mücahit08

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba, amatör bir geliştirici olarak daha önce ilk oyunum olan 57. Filo için desteğinizi istemiştim, çok fazla rağbet görmemesine rağmen herkese teşekkür ederim :) Şimdi ikinci oyunum KelimetiK için desteklerinize talibim. KelimetiK diğer oyuncularla yarışabileceğiniz eğlenceli bir kelime oyunu, tamamen kendi yapımım, kendi emeğim (kelimeleri bile tek tek kendim seçtim yazdım :)).

Oyun ücretsiz, oyunu en azından bir kez dener, puanlar ve görüşlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Her türlü görüş, öneri ve eleştiriye açığım. Kelime bilgisi ve oyun becerisine güvenen arkadaşları da yarışa bekliyorum tabi ki. Şimdiden herkese teşekkürler desteğiniz için. Oyunun Google Play Linki:

KelimetiK - Google Play'de Android Uygulamaları

Mücahit08

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Teşekkür ediyorum desteğiniz için. Arkadaşlar oyunu ilk yüklediğim günden itibaren güncellemelerle birçok hata giderildi ve birçok iyileştirme yapıldı. Şuan itibariyle oyunum yüze yakın kullanıcının sıralandığı, hergün onlarca oyuncunun yarıştığı, stabil bir oyun halini aldı. Sizlerden de kelime bilgisine ve oyun becerisine güvenen arkadaşları aramıza bekliyorum. Ya da en azından bir kez deneyerek de destek olabilirsiniz. Oyun linki:

KelimetiK - Google Play'de Android Uygulamaları

sercan_darkedge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tebrikler. İndirdim, oynadım, 5 yıldız verdim. Bu tür basit desteklere ihtiyacın olduğunu çok iyi biliyorum.

Mücahit08

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Nasrettin Hoca hesabı, eşekten düşenin halinden eşekten düşen anlar :) Teşekkür ediyorum desteğin için, bende bulduğum tüm android cihazlardan oyununu indirip puanlamaya çalışacağım, başarılarının devamını diliyorum, diğer arkadaşların da örnek almasını temenni ediyorum :) Bunlara destek vereceksiniz ki yerli geliştiriciler daha iyi, daha kaliteli işlere imza atabilsin...

Mücahit08

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar daha önce buradan tanıtımını yaptığım oyunuma kapsamlı bir güncelleme yaptım, başarılar, seviyeler, günlük ödül vs. birçok özellik ekledim.
Oynamakta olan, daha önce deneyen ve halen denememiş olan yani kısacası tüm oyunseverlere duyurulur:

KelimetiK - Yeni nesil kelime oyunu - Google Play'de Android Uygulamaları

Hepinizi aramıza bekliyoruz :)

Mücahit08

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar oyunum küçük adımlarla da olsa ilerlemeye-büyümeye devam ediyor :) Oyunun 2.6 güncellemesini bugün yükledim, oynayan arkadaşlar varsa güncellesinler oyunlarını mutlaka çok fazla değişiklik mevcut güncellemede.

Hala oynamayan arkadaşlar varsa aramıza bekleriz, bir deneyin mutlaka:

KelimetiK - Yeni nesil kelime oyunu - Google Play'de Android Uygulamaları