Kehanet Online - Yeni Türkçe Çevrimiçi Oyun

Bu konuyu okuyanlar

bfplayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selam merhaba. Bu oyun Wolfteam'dan bildiğimiz Joygame tarafından geçtiğimiz günlrde çıktı. Adı ise Kehanet online, bilmem duydunuz mu.? Oyun seslendirmesinden içerik bakımına kadar türkçe hazırlanmış ve mmorpg türünde hazırlanmış. PvP ile ilgilenenlerin beğeneceğini söyleyebilirim. Sıkmayan savaş etkinlikleri oluyor, bununla beraber yeni olmasına karşı düzenlenen oyun içi etkinliklerde dahil. Pvp'yi bir kenera bırakalım eşyalarınızı satmak için saatlerde oyunda kalıp hiç birşey yapmadan kalmanıza gerek kalmayacağınız müzayede sistemi var mesela. bunun dışında oyunda meslek sahibi olabiliyorsunuz. mesleklerinizle para kazanabiliyorsunuz. Aynı zamanda lonca sisteminde de şu güzellik var; loncaların karargahları ve kazançları olabiliyor. ayrıca loncalar da seviye atlayabiliyorlar. Bunun gibi bir çok güzellik var oyunda. Ben oynuyorum hayran kaldım arkadaşlar, oyundaki nickim z3p3tt0 bir gün karşılaşırsak hani bilin.
tongue.gif

oynamak isteyenlere adres: Kehanet - http://www.joygame.com/kehanet/
bir sonraki konuda görüşürüz arkadaşlar

deschain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla güzel yazmışsın hoşuma gitti bende denemeliyim sanırım bu kehanet online'yi.

caitlyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gameplay videosunu izledim pek iç açıcı gelmedi gözüme.

AndreDora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni çıkan online oyunlar nedense hep bu tarz. Karakterimizin yönlendirmek daha güç, sağ sol yapıyorsun sanki gitmiyor, metin2 tarzı. Belkide ilk olarak knight online oyununa alışmam yüzünden bana böyle geliyor olabilir. Knightta karakterimizi yönlendirmek çok rahat oyun basit ve eğlenceli. Ama artık knightında modası geçti ve online sayısı düştü. Şöyle rpg tarzı online bir oyuna başlıyayım diyorum bir türlü olmuyor knightın yerini doldurmuyor :(

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Ula Lineage 2, Aion Online ve elle seçilebilir bir-iki oyun dışında bütün MMOlar yavan.

GoldenArrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de yeni sardım. Hakkaten farklı bi oyun. Böyle NPC leri pet diye felan çağırıyormuşsun yanına.

deschain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende oynadım abi yazıdan sonra gaaayet güzel oynarım ben Kehanet çok iyi ;)

Bide free2play aldıydım bu ay tanıtım yapmışlar client i vermişler iyi oldu başlangıç için.

HattoriHanzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MMO arıyorsanız Forsaken World öneririm.Yeterli miktarda türk de oynuyor.Çok karışık değil fakat çok detaylı,grafikler güzel ve içerik süper :D

deschain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hattori Türk çok diosun da Kehanet'in herşeyi Türkçe heryeri Türk ;)

altefdört

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kehanet online ile metin2yi kıyaslayanı valla anlamıyorm ben. Çok farklı sistemleri oyunların burda kehanette harbi role play yapıyo karakter bide DNA sistemi var oyunda ki bu çok önemli bence. Hangi oyunda var bu sistem ben karşılaşmadım hiç. Görevlilerin sürekli ilgilenmeleride çok önemli bence. Bi Oko modunda sorun var onun da gelecek yamayla değişeceğini söylediler zaten :)

viento

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hizmetkarlarının evrimleri çok güzel, yeni seviye açılsa da hemen hizmetkarımı seviye atlatabilsem diye bekliorum :)

GoldenArrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kehanet online ile metin2yi kıyaslayanı valla anlamıyorm ben. Çok farklı sistemleri oyunların burda kehanette harbi role play yapıyo karakter bide DNA sistemi var oyunda ki bu çok önemli bence. Hangi oyunda var bu sistem ben karşılaşmadım hiç. Görevlilerin sürekli ilgilenmeleride çok önemli bence. Bi Oko modunda sorun var onun da gelecek yamayla değişeceğini söylediler zaten :)

Çok dolu oyun gerçekten :) Oynamayan varsa mutlaka denemeli :)

messatsu12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bu oyunu indirdim de mage karakter hangisi oluo luluanta mı? yoksa naiti mi anlamadım.. yardımcı olur musunuz??