kedim öldü

Bu konuyu okuyanlar

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
allah rahmet eylesin 5.5 yıldır benimleydi evimde büyüdü, yeri geldi bana sarılırdı yeri gelir oynardı

sağlığı iyi değildi çişi tıkanırdı her sene bizde açtırırdık sondajla, öyle 5.5 sene idare ettik ama son 1 ay iyice tıkandı sağlık sorunu kötüleşti,nihayetinde böbrek yetmezliği sonucu bugün öldü, gömelimmi yoksa yakılmayamı gitsin dediler, yakılmaya gitsin dedim çünki gömmeye cesaret edemezdim

exallos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Allah rahmet eylesin.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Rabbim sessiz kulunun mekanını hayr etsin, basın sağolsun.) =

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Basın sağolsun. Benimde köpeğim var özel cins değil ama çok severim birşey olursa ne yaparım bilmiyorum.

Reaksiyon puanı
6,425
Benimde kedim vardı Hadi dedim bir kaç gün dışarda kal dediğimde çooook fazla mutlu olmuştu sokağı çok özlemişti SOKAKTAKİ BİR İNSAN ONU ZEHİRLEDİ!!!!kaç gün kafayı yediğimi hatırlıyorum

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Benim de önceden bir kedim vardı. Bizim dükkanda maskotluk yapıyordu. İsmi Pusik idi. O çok hareketli ve onun neşeli bir karakteri vardı. Arada sırada bizim dükkana gelir, annemin yanına gelirdi. Biz eve götürdüğümüzde geceleyin bile oyun oynardı. 1 hafta evde kalmıştı bizimle beraber. Sonrasında annem tekrar dükkana götürdü, otobüste anneme öyle baktı ki, affedersiniz anneme sıcaklık geldi (yani işedi). Dükkana geldikten 2 gün sonra tabi ki bir araba çarpmış idi ve orada eceli gelmişti. Daha 4-5-6 aylıktı ve çok gençti. Allah rahmetine kavuştursun inşallah sizin kedinize bu arada.