Kedi alacağım American Bobtail mi? American Curl mü?

Bu konuyu okuyanlar

Yiğit Kocabıyık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben yeni bir kedi alacağım ama American Bobtail mi alsam yoksa American Curl mü alsam karar veremedim. İnternetten fotoğraflarına bilgilerine falan bakım geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Kedi besleyeceksen gidip bakım evinden alman en iyisi olur. Gidip kedi aldığın zaman hem bunun ticaretine destek vermiş olacaksın hemde o hayvanların petshoplarda bekletilmesine göz yumacaksın birde üstüne para vereceksin. Gerçekten beslemek ve sevmek için alıyorsan sokak kedisi al daha iyi bunu sana sokak kedisi sahiplenmiş birisi olarak söyleyebilirim.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Sokaktan bul bir yerli tekir. Hem bedava, hem türkiye şartlarına en dayanıklı.

Yiğit Kocabıyık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kedi besleyeceksen gidip bakım evinden alman en iyisi olur. Gidip kedi aldığın zaman hem bunun ticaretine destek vermiş olacaksın hemde o hayvanların petshoplarda bekletilmesine göz yumacaksın birde üstüne para vereceksin. Gerçekten beslemek ve sevmek için alıyorsan sokak kedisi al daha iyi bunu sana sokak kedisi sahiplenmiş birisi olarak söyleyebilirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben zaten barınaktan sahipleneceğim ama American Bobtail mi sahiplensem American Curl mü sahiplensem bilemedim

Son düzenleme: