kayyumların lüks şatafat içinde yüzmesi

Bu konuyu okuyanlar

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903

kayyum atanması felakettir demokrasimiz için

1 ton 600 kilo tatlı yiyen kayyum (sağlam midesi varmış)

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
kayyum atanması felakettir
:) Lafada bak. HDP candır gerisi heyacandır hee... ( Tam bulmuşun savunacak insanları) Oraya bina yapacaklarına makam yapacaklarına PKK'ya aktarsalar daha çok sevinirdin dimi ?
Bu en az 2-3 yıl öncesinin haberi yeni mi gördün sen ?

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
:) Lafada bak. HDP candır gerisi heyacandır hee... ( Tam bulmuşun savunacak insanları) Oraya bina yapacaklarına makam yapacaklarına PKK'ya aktarsalar daha çok sevinirdin dimi ?
Bu en az 2-3 yıl öncesinin haberi yeni mi gördün sen ?
al beraat etti sen hala pkk diyorsun

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Bu attığın Diyarbakır haberini verdiğin Mardin.
Ayrıca PKK'lı YPG'li cenazesine gitmesini sen bir TÜRK İnsanı olarak yüreğün kaldırıyor ve alkışlayabiliyorsan diyecek birşey yok. Mahkeme maddi olarak ceza vermesede vicdanen senin genede bunu savunmaman gerekir ülkeni azcık sevsen.

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Bu attığın Diyarbakır haberini verdiğin Mardin.
Ayrıca PKK'lı YPG'li cenazesine gitmesini sen bir TÜRK İnsanı olarak yüreğün kaldırıyor ve alkışlayabiliyorsan diyecek birşey yok. Mahkeme maddi olarak ceza vermesede vicdanen senin genede bunu savunmaman gerekir ülkeni azcık sevsen.
ben sana kayyumun israflarını atıyorum yeri fark etmez

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
ben sana kayyumun israflarını atıyorum yeri fark etmez
Bende sana diyorum ki oraya israf yapılacağına HDP'li belediye kalsın teröre mi gitsin paralar ? Kayyum atanan 15-20 belediye var 1 örnek ile hepsini aklamış mı oluyon ? Hemen Kayyum atama felaket mi olmuş oluyor.

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Bende sana diyorum ki oraya israf yapılacağına HDP'li belediye kalsın teröre mi gitsin paralar ? Kayyum atanan 15-20 belediye var 1 örnek ile hepsini aklamış mı oluyon ? Hemen Kayyum atama felaket mi olmuş oluyor.
varmı kanıtın teröre gittiğine dair ?

o kadar asker polis mit var bu belediye başkanları 2 kere seçime girdi

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Savunacak şey bulamadın Kayyum atanan belediyeler ile HDP'mi geldi aklına ? Git az ders çalış Üniversiteye hazırlan boş işler peşindesin gene.
Hepsinin dosyası var suç unsuru olan hareketleri var. ( Haklı olsalar merak etme onların hepsi meydanları yakar yıkar ateşe verirdi suçlarını kendileride biliyor )

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Kendinizle çelişiyorsunuz, mantıksız. Şunu anlamalısınız ki kayyum atandı diye israf yapılması gerekmiyor.

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Savunacak şey bulamadın Kayyum atanan belediyeler ile HDP'mi geldi aklına ? Git az ders çalış Üniversiteye hazırlan boş işler peşindesin gene.
Hepsinin dosyası var suç unsuru olan hareketleri var. ( Haklı olsalar merak etme onların hepsi meydanları yakar yıkar ateşe verirdi suçlarını kendileride biliyor )
güzel kanıtmış

kaynağıda güzel ben ikna oldum

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Kendinizle çelişiyorsunuz, mantıksız. Şunu anlamalısınız ki kayyum atandı diye israf yapılması gerekmiyor.
İsrafa bende karşıyım zaten. İsraf var diye Kayyum atamaları haksız olmuyor işte üstte adam oraya getiriyor konuyu. Veya Kayyum atandıysa her belediyede israf varda olmuyor.
O makam odasının maliyeti nedir sizce max ? Max 1 milyon TL olsun hadi. Diyarbakır büyük şehir belediyesi orası. HDP destekli yakılacak 1-2 iş makinesi fiyatı nerdeyse o kadar. Veya teroristte gidecek yardımlar ile kıyasla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

güzel kanıtmış

kaynağıda güzel ben ikna oldum
Sözcü ve Cumhuriyet T24 HDP hakkında haber yapmıyor hiç ne yazık ki yapsalar oradan paylaşırdım. ( Sadece onları övücü ve sevici yapıyorlar )

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,382
İsraf bir belediye tarafından kesinlikle yapılmamalı.Ama terörist cenazesine katılan herhangi bir bürokrat,belediye üyesi,belediye başkanı ya da milletvekili benim gözümde Mehmetçiğe ateş eden,pusu kuran teröristle eş değerdedir.Bir de eş başkan diye var olmayan bir sistemi kendilerince devam ettiriyorlar.Ne imiş eş başkanın yerine diğeri devam ettiriyor işleri.Yasaya uygun olmayan bir durumda ilerliyorlar ve bunu da tek başkan teröristbaşını kabul ettikleri için yapıyorlar sözde.Eş genel başkan iki kişiden fazla olmamak kaydı ile 2013 yılında demokratikleşme paketi olarak Erdoğan Başbakanlığı sırasında açıklanan Siyasi Partiler Yasasındaki düzenlemedir ve sadece siyasi partileri kapsar belediyeler ve diğer idari organlar bu kanunla alakalı değildir. PKK ile yakın ilişki içinde olan,terörist cenazesine katıldığı için yerine kayyum atansa bile dava sonucunda beraat etmesi benim için o kişinin suçsuz olduğunu göstermez.Hatta ömür boyu seçimlerden men edilmesi gerekir.Hem Kürtler eziliyor diyecekler hem de terörist cenazesine katılacak bu adamlar.Senin benim vergilerimle alınan belediyenin araçları ile hendek kazacaklar gizliden gizliye örgüte parasal imkan sağlayacaklar.Benim için HDP eşittir PKK/YPG/PYD/PJAK hangi kılıfa uydururlarsa uydursunlar aynısı. Sarda yapılan israftır demek ile fikrini beyan etmen ne kadar doğru bir şey ise beraat ettiğini söylediğin kişilerin PKK olmadıklarını ima etmek o kadar yanlış bir hareket.